fbpx

Tėvystės akademija - mokymai besilaukiantiems

Būsimų tėvelių mokymai GYVAI ir ONLINE!

TĖVYSTĖS AKADEMIJA – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Per šiek tiek daugiau nei mėnesį sužinosite, pasiruošite, nurimsite ir susitelksite pačiam svarbiausiam susitikimui su savo kūdikiu.

Seminarų ciklą veda ir tėvystės akademiją jums pristato geriausi savo srities specialistai:

– IGNĖ KAIRIENĖ – vaikų ligų gydytoja bei gydytoja vaikų hematologė, taip pat dviejų vaikučių mama.
– KRISTINA BLIŪDŽIUVIENĖ – kineziterapeutė magistrė, praktinė patirtis dirbant su įvairaus amžiaus ir įvairius susirgimus turinčiais vaikais daugiau nei 17 metų, Vilniaus kolegijos dėstytoja. Dviejų vaikų mama.
– ASTA VILPIŠAUSKIENĖ- Tarptautinės tarybos sertifikuoto laktacijos konsultanto kvalifikaciją turinti lektorė, žindymo konsultantė (IBCLC), savanorių organizacijos „Pradžių pradžia“ bei Lietuvos žindymo ir laktacijos konsultantų asociacijos veiklos aktyvi dalyvė, Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos vertintoja, dviejų vaikučių mama.
– VILMA KRAELSKAITĖ – praktikuojanti gimdymo dula, kūno ir judesio terapeutė, trijų vaikų mama
– LINA GABRIJOLAVIČIENĖ – praktikuojanti gimdymo dula, dviejų vaikų mama, susitikimų besilaukiančioms vedančioji.
– RŪTA SUCHOCKAITĖ – psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstų šiuolaikinės psichologijos intervencijų praktikė, sertifikuota mokytoja.
– IEVA ANSKAITIENĖ –  kūdikių ir vaikų miego specialistė, sertifikuota Holistic Sleeping Coaching konsultantė, dviejų vaikų mama. Ieva specializuojasi naujagimių, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų miego situacijose, domisi paauglių miegu, padeda atrasti tinkamiausius tėvų poilsio būdus.
– AGNĖ ŠKUDIENĖ – kvalifikuota akušerė, lektorė, dviejų vaikų mama.

————————————-
Ilgus metus kaupta lektorių profesionalų patirtis ir mūsų studijos bendravimas su klientais leido mums sukurti tokius mokymus, po kurių jausitės ramūs ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Suteiksime jums ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, nes mūsų tikslas ne papasakoti, bet dalintis aktualiausia informacija ir praktiniais užsiėmimais.

————————————-
Temos, kurias aptarsime:

1. KŪDIKIO ir TĖVYSTĖS PSICHOLOGIJA. Kūdikio psichologinė raida ir poreikiai. Kokie svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai?

2. NĖŠTUMAS. GIMDYMAS. NAUJAGIMIS. Retai sutinkami faktai apie nėštumą ir kokią įtaką tai turi gimdymui bei pogimdyminiam laikotarpiui, kaip atpažinti prasidėjusį gimdymą ir ką daryti toliau, gimdymo biomechanizmas, ankstyvasis pogimdyminis laikotarpis, naujagimio priežiūros „instrukcija“.

3. KŪDIKIO SVEIKATA. Dažniausios būklės, keliančios nerimą tėvams, kada sunerimti dėl karščiavimo, kūdikio ligų prevencija. Kamieninės ląstelės, ką svarbu žinoti?

4. EMOCINIS PALAIKYMAS. Gimsta vaikas – gimsta ir mama. Nuo moters emocinės būklės, teigiamos gimdymo patirties priklauso jos ilgalaikė fizinė ir psichologinė sveikata, ryšys su naujagimiu, kitais šeimos nariais, partneriu, savivertė, pasitikėjimas savimi kaip mama ir moterimi. Susitikimo metu aptarsime socialinės izoliacijos klausimus, kas padeda pasiekti geriausios įmanomos gimdymo patirties.

5. KŪDIKIO MOTORINĖ RAIDA. NEŠIOJIMAS. Nuo kada kūdikį guldyti ant pilvuko ir kodėl tai svarbu? Kaip taisyklingai vartyti mažylį iki 3 mėn. ir vėliau? Kiek laiko turėtume saugoti galvytę? Kaip žinoti, kada galima pradėti sodinti? Kodėl svarbu nepraleisti šliaužimo ir ropojimo? Ar reikia jaudintis, jei vienerių metų mažylis dar nevaikšto savarankiškai? Kaip sukurti aplinką, kad skatinti vaiko judesių raidą?Taip pat aptarsime taisyklingo nešiojimo padėtis, kaip išvengti asimetrijų, kas svarbu žinoti apie nešiokles, gultukus bei mašinines kedutes.

6. KŪDIKIO MIEGAS. Pirmojo pusmečio kūdikių miegas, jo svarba kūdikio raidai ir vystymuisi. Kūdikio poreikiai ir įpročiai, kaip atskirti ir rasti balansą. Vaiko diktuojama dienotvarkė. Kaip sudaryti? Kūdikis nemiega „kaip kūdikis“ – kuo ypatingas mažylių miegas ir dažniausi kūdikių miego iššūkiai bei švelnūs metodai padedantys kurti ramaus miego įpročius.

7. ŽINDYMAS. Žindymo reikšmė, ryšio kūrimas, esminiai klausimai. Mitai apie žindymą ir unikali mamos ir kūdikio diada prieš visus iššūkius. Ypatingos ir svarbios pirmosios valandos ir dienos po gimdymo – į ką atkreipti dėmesį, glaudžiant kūdikį prie krūties, kaip žinoti, ar užtenka pieno, ir ką daryti iškilus sunkumams.

8. POROS PRAKTINIS PASIRUOŠIMAS GIMDYMUI (praktinė paskaita). Vaikelio gimties kelionė. Moters pasiruošimas. Ką vyras gali veikti gimdyme. Kokia pagalba tinkamiausia skirtingais gimdymo etapais. Praktiškai išbandysime keletą masažo bei atsipalaidavimo būdų.

ARTIMIAUSIŲ MOKYMŲ PASKAITŲ DATOS:

SAUSIO-VASARIO (organizatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį). Visos paskaitos vyksta nuo 18:30.
sausio 18 d. Kūdikio miegas
sausio 20 d. Kūdikio sveikata
sausio 25 d. Kūdikio ir tėvystės psichologija
sausio 27 d. Nėštumas. Gimdymas. Naujagimis
vasario 1 d. Emocinis palaikymas
vasario 3 d. Kūdikio žindymas
vasario 8 d. Kūdikio motorinė raida. Nešiojimas.
vasario 10 d. Praktinis pasiruošimas gimdymui

 

VASARIO-KOVO (organizatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį). Visos paskaitos vyksta nuo 18:30.
vasario 15 d. Nėštumas. Gimdymas. Naujagimis
vasario 17 d. Emocinis palaikymas
vasario 22 d. Kūdikio motorinė raida. Nešiojimas.
vasario 24 d. Kūdikio žindymas
kovo 1 d. Kūdikio sveikata
kovo 3 d. Kūdikio miegas
kovo 8 d. Kūdikio ir tėvystės psichologija
kovo 10 d. Praktinis pasiruošimas gimdymui

TĖVYSTĖS AKADEMIJOS KAINA:
Dalyvaujant gyvai studijoje – 250 eur. porai. (Labai ribotas porų skaičius! Dalyvaujant gyvai būtina turėti GALIMYBIŲ PASĄ.)
Jungiantis prie tiesioginių transliacijų 200 eur. (pasiruošimo gimdymui paskaita tik įrašo formatu)
Paskaitų įrašai – 160 eur. porai.

Į kainą įeina:
– 320 eur. vertės 8 unikalių paskaitų ciklas;
– Dalomoji medžiaga;
– Galimybė 3 mėn. po akademijos baigimo konsultuotis telefonu ar el.paštu;
– Jauki ir patogi mokymosi aplinka;
– Kava, arbata, vanduo ir užkandžiai paskaitų metu

Tėvystės akademijos kaina nurodyta porai. Jeigu norite dalyvauti be poros, kreipkitės, susiderinsime!

Vietų skaičius ribotas. REGISTRUOKIS JAU DABAR: daug praktinių užsiėmimų, asmeninis dėmesys, atsakymai į jums rūpimus klausimus, konsultacijos.

DOVANA: galimybė įsigyti 8 kartų narystę į nėščiųjų mankštą su kineziterapeutu tik už 52 eur.

Vieta: studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Outlet park Laisvalaikio terasa II aukštas, studijos numeris 7.
REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt
Daugiau informacijos: +370 668 21126.

Dalyvavimui rezervuojama vieta atlikus pavedimą. Vietų skaičius ribotas. Gavus apmokėjimą, Jūsų registracija yra automatiškai patvirtinta. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

REGISTRACIJA

Turite klausimų? Skambinkite tel. +370 668 21126.
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

160.00250.00

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Tėvystės akademija – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.

Papildoma informacija

Kurso tipas:

Gyvai, Online, Įrašai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *