fbpx

Tėvystės akademija - mokymai besilaukiantiems

 

Būsimų tėvelių mokymai ONLINE!

TĖVYSTĖS AKADEMIJA – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Per šiek tiek daugiau nei mėnesį sužinosite, pasiruošite, nurimsite ir susitelksite pačiam svarbiausiam susitikimui su savo kūdikiu.

Seminarų ciklą veda ir tėvystės akademiją jums pristato geriausi savo srities specialistai:

– IGNĖ KAIRIENĖ – vaikų ligų gydytoja bei gydytoja vaikų hematologė, taip pat dviejų vaikučių mama.
– GABRIELĖ PRAVILONIENĖ – sertifikuota nešiojimo mokytoja, vaikų nešiojimo praktikė ir keturių vaikų mama.
– ASTA VILPIŠAUSKIENĖ- Tarptautinės tarybos sertifikuoto laktacijos konsultanto kvalifikaciją turinti lektorė, žindymo konsultantė (IBCLC), savanorių organizacijos „Pradžių pradžia“ bei Lietuvos žindymo ir laktacijos konsultantų asociacijos veiklos aktyvi dalyvė, Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos vertintoja, dviejų vaikučių mama.
– VILMA KRAELSKAITĖ – praktikuojanti gimdymo dula, kūno ir judesio terapeutė, trijų vaikų mama
– LINA GABRIJOLAVIČIENĖ – praktikuojanti gimdymo dula, dviejų vaikų mama, susitikimų besilaukiančioms vedančioji.
– INGA JUODKŪNĖ – psichologė, psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė. Specializacijos sritys: depresijos gydymas, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės raida ir augimas. Dvynukų mama.
– DOVILĖ ŠAFRANAUSKĖ –  kūdikių ir vaikų miego specialistė, sertifikuota „Jautrių miego konsultacijų instituto“ konsultantė, dvynukių mama.
– AGNĖ ŠKUDIENĖ – kvalifikuota akušerė, lektorė, dviejų vaikų mama.

————————————-
Ilgus metus kaupta lektorių profesionalų patirtis ir mūsų studijos bendravimas su klientais leido mums sukurti tokius mokymus, po kurių jausitės ramūs ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Suteiksime jums ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, nes mūsų tikslas ne papasakoti, bet dalintis aktualiausia informacija ir praktiniais užsiėmimais.

————————————-
Temos, kurias aptarsime:

1. KŪDIKIO ir TĖVYSTĖS PSICHOLOGIJA. Kūdikio psichologinė raida ir poreikiai. Kokie svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai?

2. NĖŠTUMAS. GIMDYMAS. NAUJAGIMIS. Retai sutinkami faktai apie nėštumą ir kokią įtaką tai turi gimdymui bei pogimdyminiam laikotarpiui, kaip atpažinti prasidėjusį gimdymą ir ką daryti toliau, gimdymo biomechanizmas, ankstyvasis pogimdyminis laikotarpis, naujagimio priežiūros „instrukcija“.

3. KŪDIKIO SVEIKATA. Dažniausios būklės, keliančios nerimą tėvams, kada sunerimti dėl karščiavimo, kūdikio ligų prevencija. Kamieninės ląstelės, ką svarbu žinoti?

4. EMOCINIS PALAIKYMAS. Gimsta vaikas – gimsta ir mama. Nuo moters emocinės būklės, teigiamos gimdymo patirties priklauso jos ilgalaikė fizinė ir psichologinė sveikata, ryšys su naujagimiu, kitais šeimos nariais, partneriu, savivertė, pasitikėjimas savimi kaip mama ir moterimi. Susitikimo metu aptarsime socialinės izoliacijos klausimus, kas padeda pasiekti geriausios įmanomos gimdymo patirties.

5. KŪDIKIO NEŠIOJIMO BŪDAI IR PRIEMONĖS (praktinė paskaita). Nešiojimo nauda ir reikšmė vaiko raidai bei šeimos gerovei, svarbiausios saugaus nešiojimo gairės, skirtingo amžiaus vaikų nešiojimo ypatumai. Susipažinsime su skirtingų tipų nešiojimo priemonėmis, jų pliusais ir minusais, sužinosime į ką atkreipti dėmesį jas renkantis ir jomis naudojantis.

6. KŪDIKIO MIEGAS. Pirmojo pusmečio kūdikių miegas, jo svarba kūdikio raidai ir vystymuisi. Kūdikio poreikiai ir įpročiai, kaip atskirti ir rasti balansą. Vaiko diktuojama dienotvarkė. Kaip sudaryti? Kūdikis nemiega „kaip kūdikis“ – kuo ypatingas mažylių miegas ir dažniausi kūdikių miego iššūkiai bei švelnūs metodai padedantys kurti ramaus miego įpročius.

7. ŽINDYMAS. Žindymo reikšmė, ryšio kūrimas, esminiai klausimai. Mitai apie žindymą ir unikali mamos ir kūdikio diada prieš visus iššūkius. Ypatingos ir svarbios pirmosios valandos ir dienos po gimdymo – į ką atkreipti dėmesį, glaudžiant kūdikį prie krūties, kaip žinoti, ar užtenka pieno, ir ką daryti iškilus sunkumams.

8. POROS PRAKTINIS PASIRUOŠIMAS GIMDYMUI (praktinė paskaita). Vaikelio gimties kelionė. Moters pasiruošimas. Ką vyras gali veikti gimdyme. Kokia pagalba tinkamiausia skirtingais gimdymo etapais. Praktiškai išbandysime keletą masažo bei atsipalaidavimo būdų.

ARTIMIAUSIŲ MOKYMŲ PASKAITŲ DATOS:

SAUSIS (preliminarus tvarkaraštis, organizatorius pasilieka teisę keisti). Paskaitos vyks transliuojant nuotoliniu būdu, pradžia 18.30 val.:
Sausio 5 d. Nėštumas. Gimdymas. Naujagimis.
Sausio 7 d. Kūdikio žindymas
Sausio 12 d. Kūdikio sveikata
Sausio 14 d. Kūdikio ir tėvystės psichologija
Sausio 19 d. Kūdikio nešiojimo būdai ir priemonės
Sausio 21 d. Emocinis palaikymas
Sausio 26 d. Poros praktinis pasiruošimas gimdymui
Sausio 28 d. Kūdikio miegas

VASARIS (preliminarus tvarkaraštis, organizatorius pasilieka teisę keisti). Paskaitos vyks gyvai ir transliuojant nuotoliniu būdu, pradžia 18.30 val.:
Vasario 2 d.
Vasario 4 d.
Vasario 9 d.
Vasario 11 d.
Vasario 16 d.
Vasario 18 d.
Vasario 23 d.
Vasario 25 d.

TĖVYSTĖS AKADEMIJOS KAINA:
Dalyvaujant gyvai studijoje – 250 eur. porai. (TIK SAUSĮ jungiantis prie tiesioginių transliacijų 180 eur!)
Paskaitų įrašai – 160 eur. porai.

Į kainą įeina:
– 320 eur. vertės 8 unikalių paskaitų ciklas;
– Dalomoji medžiaga pabaigus mokymus;
– Galimybė 3 mėn. po akademijos baigimo konsultuotis telefonu ar el.paštu;
– Jauki ir patogi mokymosi aplinka;
– Kava, arbata, vanduo ir užkandžiai paskaitų metu.
Tėvystės akademijos kaina nurodyta porai. Jeigu norite dalyvauti be poros, kreipkitės, susiderinsime!

Vietų skaičius ribotas. REGISTRUOKIS JAU DABAR: daug praktinių užsiėmimų, asmeninis dėmesys, atsakymai į jums rūpimus klausimus, konsultacijos.

DOVANA: galimybė įsigyti 8 kartų narystę į nėščiųjų mankštą su kineziterapeutu tik už 52 eur.

Vieta: studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Outlet park Laisvalaikio terasa II aukštas, studijos numeris 7.
REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt
Daugiau informacijos: 861576707.

Dalyvavimui rezervuojama vieta atlikus pavedimą. Vietų skaičius ribotas. Gavus apmokėjimą per sistemą (kiek žemiau), Jūsų registracija yra automatiškai patvirtinta. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

REGISTRACIJA

Turite klausimų? Skambinkite tel. 867082111
arba rašykite info@vilkesnamai.lt