Seminarų ciklą veda ir tėvystės akademiją jums pristato geriausi savo srities specialistai:
- IGNĖ KAIRIENĖ – vaikų ligų gydytoja bei gydytoja vaikų hematologė, taip pat dviejų vaikučių mama.
- KRISTINA BLIŪDŽIUVIENĖ – kineziterapeutė magistrė, praktinė patirtis dirbant su įvairaus amžiaus ir įvairius susirgimus turinčiais vaikais daugiau nei 17 metų, Vilniaus kolegijos dėstytoja. Dviejų vaikų mama.
- ASTA VILPIŠAUSKIENĖ– Tarptautinės tarybos sertifikuoto laktacijos konsultanto kvalifikaciją turinti lektorė, žindymo konsultantė (IBCLC), savanorių organizacijos „Pradžių pradžia“ bei Lietuvos žindymo ir laktacijos konsultantų asociacijos veiklos aktyvi dalyvė, Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos vertintoja, dviejų vaikučių mama.
- VILMA KRAELSKAITĖ – praktikuojanti gimdymo dula, kūno ir judesio terapeutė, trijų vaikų mama.
- IEVA ANSKAITIENĖ – kūdikių ir vaikų miego specialistė, sertifikuota Holistic Sleeping Coaching konsultantė, dviejų vaikų mama. Ieva specializuojasi naujagimių, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų miego situacijose, domisi paauglių miegu, padeda atrasti tinkamiausius tėvų poilsio būdus.
- RŪTA SUCHOCKAITĖ – psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, įsisamoninimu (mindfulness) grįstų šiuolaikinės psichologijos intervencijų praktikė, sertifikuota mokytoja.
- AGNĖ ŠKUDIENĖ – kvalifikuota akušerė, lektorė, dviejų vaikų mama.
- LINA GABRIJOLAVIČIENĖ – praktikuojanti gimdymo dula, dviejų vaikų mama, susitikimų besilaukiančioms vedančioji.
Ilgus metus kaupta lektorių profesionalų patirtis ir mūsų studijos bendravimas su klientais leido mums sukurti tokius mokymus, po kurių jausitės ramūs ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Suteiksime jums ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, nes mūsų tikslas ne papasakoti, bet dalintis aktualiausia informacija ir praktiniais užsiėmimais.
Temos, kurias aptarsime:
- KŪDIKIO ir TĖVYSTĖS PSICHOLOGIJA. Kūdikio psichologinė raida ir poreikiai. Kokie svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai?
- NĖŠTUMAS. GIMDYMAS. NAUJAGIMIS. Retai sutinkami faktai apie nėštumą ir kokią įtaką tai turi gimdymui bei pogimdyminiam laikotarpiui, kaip atpažinti prasidėjusį gimdymą ir ką daryti toliau, gimdymo biomechanizmas, ankstyvasis pogimdyminis laikotarpis.
- KŪDIKIO SVEIKATA. Dažniausios būklės, keliančios nerimą tėvams, kada sunerimti dėl karščiavimo, kūdikio ligų prevencija. Kamieninės ląstelės, ką svarbu žinoti?
- KŪDIKIO MIEGAS. Pirmojo pusmečio kūdikių miegas, jo svarba kūdikio raidai ir vystymuisi. Kūdikio poreikiai ir įpročiai, kaip atskirti ir rasti balansą. Vaiko diktuojama dienotvarkė. Kaip sudaryti? Kūdikis nemiega „kaip kūdikis“ – kuo ypatingas mažylių miegas ir dažniausi kūdikių miego iššūkiai bei švelnūs metodai padedantys kurti ramaus miego įpročius.
- KŪDIKIO MOTORINĖ RAIDA. NEŠIOJIMAS. Nuo kada kūdikį guldyti ant pilvuko ir kodėl tai svarbu? Kaip taisyklingai vartyti mažylį iki 3 mėn. ir vėliau? Kiek laiko turėtume saugoti galvytę? Kaip žinoti, kada galima pradėti sodinti? Kodėl svarbu nepraleisti šliaužimo ir ropojimo? Ar reikia jaudintis, jei vienerių metų mažylis dar nevaikšto savarankiškai? Kaip sukurti aplinką, kad skatinti vaiko judesių raidą?Taip pat aptarsime taisyklingo nešiojimo padėtis, kaip išvengti asimetrijų, kas svarbu žinoti apie nešiokles, gultukus bei mašinines kedutes.
- ŽINDYMAS. Žindymo reikšmė, ryšio kūrimas, esminiai klausimai. Mitai apie žindymą ir unikali mamos ir kūdikio diada prieš visus iššūkius. Ypatingos ir svarbios pirmosios valandos ir dienos po gimdymo – į ką atkreipti dėmesį, glaudžiant kūdikį prie krūties, kaip žinoti, ar užtenka pieno, ir ką daryti iškilus sunkumams.
- POROS PRAKTINIS PASIRUOŠIMAS GIMDYMUI (praktinė paskaita). Vaikelio gimties kelionė. Moters pasiruošimas. Ką vyras gali veikti gimdyme. Kokia pagalba tinkamiausia skirtingais gimdymo etapais. Praktiškai išbandysime keletą masažo bei atsipalaidavimo būdų.
- EMOCINIS GIMDYVIŲ PALAIKYMAS. Gimsta vaikas – gimsta ir mama. Nuo moters emocinės būklės, teigiamos gimdymo patirties priklauso jos ilgalaikė fizinė ir psichologinė sveikata, ryšys su naujagimiu, kitais šeimos nariais, partneriu, savivertė, pasitikėjimas savimi kaip mama ir moterimi. Susitikimo metu aptarsime socialinės izoliacijos klausimus, kas padeda pasiekti geriausios įmanomos gimdymo patirties.
-
0 % In Progress
-
10 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
10 % In Progress
-
10 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
80 % In Progress
-
0 % In Progress
-
20 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
90 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
0 % In Progress
-
10 % In Progress
-
0 % In Progress
-
10 % In Progress
-
50 % In Progress
-
100 % Passed
-
10 % In Progress
-
10 % In Progress
-
0 % In Progress
Laba diena,
Kada vyks artimiausi kursai tevams?
Kokia kaina?
Ar vyksta nuotoliniu būdu ?