Renginiai

Hipnogimdymas | Seminarų ciklas poroms
Seminaro metu supažindinsime su Hipnogimdymu ir išmoksite, kaip padovanoti savo vaikeliui geriausią įmanomą jo gyvenimo pradžią – švelnesnį ir ramesnį gimdymą.
Praktinis seminaras mamoms „Emocinis valgymas“
Ingridos Augutės, sertifikuotos intuityvaus valdymo konsultantės, paskaita "Emocinis valgymas", kurios metu lektorė perteiks vertingas praktines rekomendacijas, kaip tvarkytis su emociniu valgymu motinystėje.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą - praktinį pasiruošimą gimdymui.
Stebuklinga Pradžia: intelektinis ugdymas pirmaisiais metais
Seminaras subalansuotas besilaukiančioms šeimoms, arba šeimoms neseniai susilaukusioms mažylio. Po šio seminaro pasirengimą vaiko atėjimui planuosite visai kitaip.
Vaikų emocinis sąmoningumas | Praktinis užsiėmimas tėvams
Jei mūsų vaikai nesugeba atpažinti, įvardinti, valdyti emocijų, jei pasireiškia uždarumas, padidintas dirglumas, panikos ar isterijos priepuoliai, labai tikėtina, kad priežasčių visų pirma reikia ieškoti savyje, o ne juose. Į savęs pažinimo kelionę ves dėmesingumo, meditacijos ir savityros mokytojas Bodhi - Ugnius Leimontas.
Praktinis seminaras „Mane verčia nuo sosto“
Psichologės Ievos Šuipės situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta“
Psichologės Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems antrojo vaikučio.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas.