Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo kovo 31 d. ONLINE
Pirmosios pagalbos teikimas kūdikiams ir vaikams – pradžiamokslis tėvams
Praktinis seminaras-mokymai tėvams apie kūdikių ir vaikų pirmosios pagalbos teikimą. Šiame seminare sužinosime, kaip atpažinti ir teikti pirmąją pagalbą esant gyvybei grėsmingoms būklėms, mokysimės, kaip naudotis defibriliatoriumi. Artimiausi mokymai balandžio 4 d.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Paskaita kovo 26 d.
Miegas, mityba ir sveikatos resursai. Paskaita su osteopate.
Paskaita su osteopate apie neramius kūdikius ir neramų miegą – kas tai provokuoja, kokios to priežastys įvairiame amžiuje nuo gimimo iki 3metų. Mamos ir kūdikių mityba, primaitinimas, žindymas, kas ir kaip sąveikauja ir daro įtaką vaiko miegui, virškinimui, augimui.
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. Jau KOVO 20 d. LIKO 2 vietos!
Nerimstantys vaikai: jų poreikiai ir žaismingi sprendimo metodai
Seminaras su Renata Lazdin apie tai, kodėl vaikai vis nerimsta, net kai atrodo, jog ir taip viską turi? Kaip juos suprasti, kaip padėti ir šeimoje gyventi kur kas ramiau nei iki šiol? Užsiėmimo metu aptarsime vaiko poreikių modelį ir žaismingus situacijų sureguliavimo būdus.
Mane verčia nuo sosto: kaip paruošti vaiką brolio/sesers gimimui
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos. Paskaita vasario 25 d.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta I Su Ieva Šuipe“
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, turintiems daugiau nei vieną atžalą, sprendžiantiems vaikų norų ir poreikių suderinimo labirintus ir tikintiems, kad broliai ir seserys gali būti draugais. Paskaita kovo 3 d.