Renginiai

HIPNOGIMDYMAS I Pažintinis seminaras
Šiose relaksacinėse bei kūrybinėse dirbtuvėse artimiau susipažinsite su hipnogimdymo metodu: mokysimės atsipalaiduoti, giliai kvėpuoti, įsivaizduoti laukiamo sklandaus ir ramaus gimdymo, bei kitų gimdymą palengvinančių metodų.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. SAUSIO GRUPĖJE VIETŲ NĖRA! Kitas kursas startuoja vasario 6 d.
Pavasarinis atsinaujinimas: spintos kapsulė
Susitikimo metu stilistė papasakos, kas yra spintos kapsulė, kaip tokią sukurti savo namuose, o po paskaitos pakvies į drabužių mainytuves.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Paskaita vasario 21 d.
3 seminarų ciklas: kaip užauginti vaiką be bausmių?
Kviečiame Jus į 3 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas. NAUJAS KURSAS nuo 2020 m. vasario 4 d.
Idealios meilužės paslaptys | Praktinis seminaras
Seminaras - praktinis užsiėmimas su vumbildingo elementais - subtiliai apie kiekvienai moteriai aktualius klausimus.
Mane verčia nuo sosto: kaip paruošti vaiką brolio/sesers gimimui
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos. Paskaita vasario 25 d.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta I Su Ieva Šuipe“
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, turintiems daugiau nei vieną atžalą, sprendžiantiems vaikų norų ir poreikių suderinimo labirintus ir tikintiems, kad broliai ir seserys gali būti draugais. Paskaita kovo 3 d.