Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo spalio 6 d. Dar galima prisijungti ONLINE! Lapkričio grupė taip pat jau pildosi!
Viskas apie virkštelės kamienines ląsteles
Paskaitoje pateikiama informacija apie virkštelės kamienines ląsteles, jų panaudojimą šiuolaikinėje medicinoje, jų surinkimą, saugojimą ir šio proceso svarbą. Paskaitos įrašas NEMOKAMAS!
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Visa svarbiausia informacija apie gimdymą ir kaip jam pasiruošti. Prisijunk GYVAI jau SPALIO 15 d., o jei negali dalyvauti tądien, ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 paskaitų - 1 nemokamą ir 3 paskaitų įrašai, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime pagrindines pozityvaus auklėjimo temas. ĮSIGYK ĮRAŠUS!
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Nėščiųjų mankštos ONLINE
Fizinė veikla nėštumo metu padeda sustiprinti kūną ir palaikyti gerą emocinę savijautą. Kviečiame judėti namuose su ilgametę patirtį turinčia kineziterapeute Egle Murėniene. Nėščiųjų mankštos online - puiki galimybė sportuoti namuose tinkamu metu. ĮSIGYK ĮRAŠUS arba dalyvauk gyvai!
Mane verčia nuo sosto: kaip paruošti vaiką brolio/sesers gimimui
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta I Su Ieva Šuipe“
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, turintiems daugiau nei vieną atžalą, sprendžiantiems vaikų norų ir poreikių suderinimo labirintus ir tikintiems, kad broliai ir seserys gali būti draugais. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!