Renginiai

Hipnogimdymas I Sklandus ir ramus gimdymas
Šiose relaksacinėse bei kūrybinėse dirbtuvėse artimiau susipažinsite su hipnogimdymo metodu: mokysimės atsipalaiduoti, giliai kvėpuoti, įsivaizduoti laukiamo sklandaus ir ramaus gimdymo, bei kitų gimdymą palengvinančių metodų.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ BIRŽELĮ!
L Ė T A S savaitgalis
Liepos 5-7 d. kviečiame neplanuoti nieko - įsimesk treningus ir numesk koją nuo greičio pedalo! Ruošiam tau LĖTĄ, NERŪPESTINGĄ ir NEĮPAREIGOJANTĮ poilsį!
Mandala dance praktika
Mandala dance - tai šokis, kuris atspindi mūsų kūno ir universalios Mandalos sakralią geometriją. Tai judesio praktika, kurios metu dirbama su energija, kūnu ir sąmoningumu ir visa tai susiveda į ŠOKĮ.
Rami Laiminga Būsima | Mini konferencija besilaukiančioms
Antroji mini konferencija besilaukiančioms "RAMI | LAIMINGA | BŪSIMA" - aktualios temos, stiprūs pranešėjai, kiekvienos dalyvės fotosesija, grožio ir mini SPA veiklos su L'OCCITANE en Provence.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą - praktinį pasiruošimą gimdymui.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas.