Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. LAPKRIČIO GRUPĖJE liko 1 vieta! NAUJA GRUPĖ SAUSĮ!
Šeimos akademija – mokymai kūdikio sulaukusiems
Tai teorinių ir praktinių susitikimų ir užsiėmimų ciklas tėvams, neseniai sulaukusiems kūdikio. Tai trys teorinės paskaitos ir keturi praktiniai užsiėmimai svarbiausiais pirmųjų metų klausimais. STARTUOJAME LAPKRIČIO 7 d.
Hipnogimdymas | Praktika poroms
Hipnogimdymas – tai pasiruošimas gimdymui programa, kuri padeda siekti tokio gimdymo, kurio noretumėte sau bei savo vaikeliui.
Spalvų psichologija I Dienos mokymai su Rasa Veličkiene
Seminaras su psichologe Ieva Šuipe kūdikio laukiantiems ir neseniai susilaukusiems.
Mane verčia nuo sosto: kaip paruošti vaiką brolio/sesers gimimui
VIETŲ NĖRA! Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta I Su Ieva Šuipe“
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, turintiems daugiau nei vieną atžalą, sprendžiantiems vaikų norų ir poreikių suderinimo labirintus ir tikintiems, kad broliai ir seserys gali būti draugais.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas. NAUJAS KURSAS 2020 m. pavasarį.