Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo gegužės 12 d. ONLINE
LIVE I Kūdikių mankštos užsiėmimas
Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimas su kūdikių ir vaikų kineziterapeute Greta Kardokaite. TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA mažoje grupelėje gegužės 1 d., 8 d. 11 val.
Stebuklinga Pradžia: intelektinis ugdymas pirmaisiais metais
Seminaras subalansuotas besilaukiančioms šeimoms, arba šeimoms, neseniai susilaukusioms mažylio. Po šio seminaro pasirengimą vaiko atėjimui planuosite visai kitaip. TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA gegužės 27 d.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 paskaitų - 1 nemokamą įrašą ir 3 LIVE susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime pagrindines pozityvaus auklėjimo temas. NAUJAS KURSAS nuo 2020 m. gegužės 14 d.
Mane verčia nuo sosto: kaip paruošti vaiką brolio/sesers gimimui
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems ne pirmosios atžalos. TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA Balandžio 28 d.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta I Su Ieva Šuipe“
Psichologės, tinklaraščio Mes - tėvai autorės ir trijų vaikų mamos Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, turintiems daugiau nei vieną atžalą, sprendžiantiems vaikų norų ir poreikių suderinimo labirintus ir tikintiems, kad broliai ir seserys gali būti draugais. TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA Balandžio 30 d.