Vaiva Bertašiūtė

Moterų trenerė, kurios specializacija – diastazės ir dubens dugno raumenų klausimai, todėl Vaiva daug dirba su besilaukiančiomis ir moterimis po gimdymo. Vaiva pasitelkia jėgos treniruotes, mobilumo ir kvėpavimo pratimus viso kūno stiprinimui tiek nėštumo metu, tiek ir po jo.

Šiai trenerei sportas nėštumo metu yra būdas ne tik paruošti kūną gimdymui, bet ir padėti jam greičiau atsistatyti po jo.

Vaiva nuolat mokosi, todėl naujausia, mokslo žiniomis paremta informacija iš užsienio labai greitai įgauna praktinę išraišką Vaivos treniruotėse.

Jeigu atsibodo daryt kėgelius ir nori funkcionaliai dirbti su dubens dugno raumenimis prieš, per ar po nėštumo, Vaiva padės tau tai padaryti.

Dula

Brigita Balsienė

Mama, postpartum (pogimdyminė) dula ir integruotos kūno ir judesio terapijos trečių (paskutinių) metų studentė. Brigita sako “Aš palaikau mamas per jų radikalausius pokyčius, kuriuos atneša motinystė.

Daugiau →
Jogos mokytoja gabija Jonaitė
Jogos mokytoja

Gabija Jonaitė

jogos mokytoja, padedanti būsimoms mamoms susikurti pozityvią nėštumo ir gimdymo patirtį pasitelkiant jogos, Hypnobirthing bei ThetaHealing metodus. Laiminga moteris, žmona, mama.

Daugiau →
Kineziterapeutė

Gintarė Indrašienė

Nėščiųjų mankštą veda Gintarė Indrašienė – kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Gintarė nuolat tobulina žinias įvairiuose mokymuose. Šiuolaikinis požiūris bei ilgametė

Daugiau →

Neturite paskyros? Galite greitai ir lengvai užsiregistruoti čia:

Registracija

Loading...