Užsiėmimai vaikams ir tėvams

VAIKŲ IR TĖVŲ ŠEŠTADIENIAI: laikas ir nauda kartu

Kas antrą šeštadienį kviečiame į mankštas su kineziterapeute Greta.
Sveikai augantis, vis stipresnis ir be abejo laimingas – kiekvieno tėčio ir mamos linkėjimas savo vaikui. Noras tame linkėjime būti ir dalyvauti. Todėl tėva ir vaikai kas antrą šeštadienį kviečiame į BENDRĄ VAIKŲ-TĖVŲ KINEZITERAPINĘ MANKŠTĄ.

Vaikystės periodas svarbus fizinės, kognityvinės ir psichologinės raidos vystymuisi. Tai tarpsnis, kurio metu sparčiai keičiasi vaiko organizmas, formuojasi laikysena bei įpročiai. Tačiau kartu tai ir etapas, kai dažnai susiduriama su dėl per mažo fizinio aktyvumo, raumenų silpnumo ar netaisyklingo judėjimo atsirandančiomis problemomis –

– plokščiapėdystė
– šleivapėdystė
– laikysenos ydos ir nugarytės problemos
– kojų „X“ ir „O“ deformacijos.

Ir per mažas kokybiškas judėjimas!

Kineziterapinė mankšta – tai tinkamai parinktų pratimų programa adaptuota tiek prevencijai, tiek jau esamų problemų sprendimui. Užsiėmimo metu stiprinamas raumenynas, lavinamos fizinės savybės, teisingi sporto įpročiai, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas bei socialiniai įgūdžiai.

Mankštos metu atliekami bendrojo lavinimo ir specialieji pratimai. Dalyvauja ir tėvai, ir vaikai.Sveikas ir aktyvus mažylis bei ramūs ir galintys džiaugtis vaikelio augimu tėvai – didžiausia siekiamybė, prie kurios norime priartėti šių užsiėmimu dėka.

Užsiėmimus veda profesionali kineziterapeutė –
GRETA KARDOKAITĖ – kineziterapeutė, besispecializuojanti darbe su kūdikių ir vaikų kineziterapija. Greta konsultuoja kūdikio raidos, raumenų tonuso sutrikimų, netaisyklingos laikysenos, ortopedinių problemų klausimais. Atlieka mankštas ir masažus. „Mano tikslas – padėti jūsų vaikui augti ir vystytis sveikam“.

Užsiėmimai vyksta kas antrą šeštadienį. Startuojame nuo 2019 m. rugsėjo 14 d.

Kas antrą šeštadienį kviečiame į unikalius MAI RAM Yoga užsiėmimus tėvams su vaikais, vaikams su tėvais.
Užsiėmimai vyksta taip, kad būtų įdomu vaikams, tačiau tai teiks naudos bei džiaugsmo ir tėvams – išjudinsite kūną ir, svarbiausia, būsite su savo vaikais.

Dalyvauja vaikas ir mama arba tėtis!
Papildomai prisijungti kiti šeimos nariai taip pat gali!

Ką veiksime pamokoje?
Truputį medituosime, darysime asanas, kvėpuosime, koncentruosimės, atsipalaiduosime.Jogos pamokos ugdo dėmesingumą, koncentraciją, savistabą, savitramdą, fizinius ir protinius gebėjimus, sąmoningumą; teikia džiaugsmą, taiką, ramybę, poilsį, kūno lankstumą ir sveikatingumą bei skatina savęs žinojimą.

Kodėl svarbu, kad dalyvautų tėvai?
Juk geriausias būdas išmokyti – yra parodyti savo pavyzdžiu. Tad kviečiame vaikus bei jų tėvelius į bendrus jogos ir meditacijos užsiėmimus. Jų metu visi kartu darysime jogos praktikas, dėmesingumo pratimus, kurie tiks tiek, suaugusiems, tiek vaikams

Užsiėmimų tikslas – kartu su vaikais išmokti jogos ir meditacijos pradmenų bei įgyti patirties ir įgūdžių, kad būtų galime tęsti užsiėmimus savarankiškai namuose.

Ar gali būti kokybiškesnis laikas kartu?

LAIKAS: 11.00-11.45 val.
DIENA: kas antras šeštadienis
KAINA: 25 EUR mėnesiui (2 kartai per mėnesį) , dalyvaujant vienam suaugusiam ir vaikui (jeigu dalyvauja daugiau šeimos narių – papildomai 5 eurai).
VIETA: Studija „Vilkės namai“ (Ogmios miestas, Outlet parko pastatas, Verkiųg. 29, Vilnius. Įėjimas- B1 arba C1, 2 aukštas, koridorius dešinėje- stebėkite nuorodų/informacines lentas).

Būtina registracija, kad visiems būtų patogu!
Registruotis: registracija@vilkesnamai.lt

Pamoką veda mokytoja Loreta Raškevičiūtė- sertifikuota Mai Ram Yoga mokytoja, turinti pasiruošimą mokyti Mai Ram Yoga Open ir Basic lygio praktinę metodiką. Loreta turi puikų pedagoginį gebėjimą dirbti tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Loreta Mai Ram Yoga užsiima apie 8 metus, nuolat gilina savo žinias ir praktiką. Kaip mokytoja ji yra disciplinuota, pastabi, padrąsinanti, linksma, pagarbi, nuosekli, atkakli, vertinanti laisvę ir kiekvieno unikalumą.

Loreta yra baigusi Vilniaus Pedagoginį Universitetą ir įgijusi lietuvių kalbos bei literatūros mokytojo specialybę ir Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją, kurioje įgyjo aktorės -šokėjos specialybę. Jogos pamokos skirtos 7 -14 metų vaikams( bet gali prisijungti ir 5-6 metų, jeigu vaikučiai tam pasiruošę).

Kaina: 2 kartai (galioja 4 sav.) – 25 eur (dalyvaujant vaikui ir vienam iš tėvų),
4 kartai (galioja 4 sav.) – 45 eur.
Papildomas šeimos narys – 5 eurai vienas kartas.

Vieta: studija „Vilkės namai“, Ogmios miestas, Laisvalaikioterasa (Lakūnų 24, Vilnius)
Registracija: registracija@vilkesnamai.lt, +370 670 82111, +370 615 76707

Treneris

Užsiėmimai vaikams ir tėvams
VAIKŲ IR TĖVŲ ŠEŠTADIENIAI: laikas ir nauda kartu