fbpx

Vaikų ir tėvų mankšta su kineziterapeute

VAIKŲ IR TĖVŲ ŠEŠTADIENIAI: laikas ir nauda kartu
Kviečiame į mankštą su kineziterapeute Greta

Sveikai augantis, vis stipresnis ir be abejo laimingas – kiekvieno tėčio ir mamos linkėjimas savo vaikui. Noras tame linkėjime būti ir dalyvauti. Todėl tėva ir vaikai kas antrą šeštadienį kviečiame į BENDRĄ VAIKŲ-TĖVŲ KINEZITERAPINĘ MANKŠTĄ.

Vaikystės periodas svarbus fizinės, kognityvinės ir psichologinės raidos vystymuisi. Tai tarpsnis, kurio metu sparčiai keičiasi vaiko organizmas, formuojasi laikysena bei įpročiai. Tačiau kartu tai ir etapas, kai dažnai susiduriama su dėl per mažo fizinio aktyvumo, raumenų silpnumo ar netaisyklingo judėjimo atsirandančiomis problemomis –

– plokščiapėdystė
– šleivapėdystė
– laikysenos ydos ir nugarytės problemos
– kojų „X“ ir „O“ deformacijos.

Ir per mažas kokybiškas judėjimas!

Kineziterapinė mankšta – tai tinkamai parinktų pratimų programa adaptuota tiek prevencijai, tiek jau esamų problemų sprendimui. Užsiėmimo metu stiprinamas raumenynas, lavinamos fizinės savybės, teisingi sporto įpročiai, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas bei socialiniai įgūdžiai.

Mankštos metu atliekami bendrojo lavinimo ir specialieji pratimai. Dalyvauja ir tėvai, ir vaikai.Sveikas ir aktyvus mažylis bei ramūs ir galintys džiaugtis vaikelio augimu tėvai – didžiausia siekiamybė, prie kurios norime priartėti šių užsiėmimu dėka.

Užsiėmimus veda profesionali kineziterapeutė –
GRETA KARDOKAITĖ – kineziterapeutė, besispecializuojanti darbe su kūdikių ir vaikų kineziterapija. Greta konsultuoja kūdikio raidos, raumenų tonuso sutrikimų, netaisyklingos laikysenos, ortopedinių problemų klausimais. Atlieka mankštas ir masažus. „Mano tikslas – padėti jūsų vaikui augti ir vystytis sveikam“.

Užsiėmimai vyksta kas antrą šeštadienį.
Pradedame : 2019 rugsėjo 14 d.
Kaina: mėnesiui (2 kartai) – 25 eur (dalyvaujant vaikui ir vienam iš tėvų, papildomas šeimos narys – 5 eurai vienas kartas)
Daugiau informacijos: info@vilkesnamai.lt; 861576707

Treneris

Vaikų ir tėvų mankšta su kineziterapeute
Kineziterapinė mankšta - tai tinkamai parinktų pratimų programa adaptuota tiek prevencijai, tiek jau esamų problemų sprendimui. Užsiėmimo metu stiprinamas raumenynas, lavinamos fizinės savybės, teisingi sporto įpročiai, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas bei socialiniai įgūdžiai.