Vaikų ir tėvų meditacija

UNIKALŪS sąmoningumo ir meditacijos užsiėmimai tėvams su vaikais, vaikams su tėvais. Užsiėmimai vyksta taip, kad būtų įdomu vaikams (speciali vaikų meditacijos metodika).

Dalyvauja vaikas ir mama arba tėtis!

Meditacija padeda vaikams mokytis susikaupti ir gerinti koncentraciją, valdyti savo elgesį, mažinti nerimo jausmą, atpažinti bei susidraugauti su savo jausmais bei pažinti jausmus kituose (empatija). Tačiau ką daryti, jei ugdymo įstaigoje meditacija dar nedėstoma, o vaikams vieniems yra per daug sudėtinga ilgesniam laikui susitelkti tylai bei ramybei?

Išeitis – mokytis meditacijos kartu su savo atžalom. Juk geriausias būdas išmokyti – yra parodyti savo pavyzdžiu. Tad kviečiame vaikus bei jų tėvelius į bendrus meditacijos užsiėmimus. Jų metu visi kartu darysime nesudėtingus kvėpavimo bei dėmesingumo pratimus, kurie tiks tiek, suaugusiems, tiek vaikams.

Užsiėmimų tikslas – kartu su vaikais išmokti meditacijos pradmenų bei įgyti meditacijos patirties ir įgūdžių, kad būtų galime tęsti užsiėmimus savarankiškai namuose.

Grupėje laukiami tėveliai su ikimokyklinukais bei pradinukais vaikais.

Ar gali būti kokybiškesnis laikas kartu?

Treneris

Ugnius Leimontas
Meditacijos mokytojas Ugnius Leimontas – meditacijos entuziastas ir praktikas, tinklaraščio ir meditacijos mokyklos „Meditacija paprastai“ autorius ir įkūrėjas. Ugnius jau kurį laiką intensyviai domisi vaikų meditacija, baigė specialią vaikų meditacijos programą Anglijoje. Meditacijos mokytojas jau kurį laiką veda meditacijos pamokas vaikų darželiuose, keletoje mokyklų bei Antakalnio jaunimo centre. Tai šiltas, empatiškas ir į vaikus kaip visiškai suaugusiems lygias asmenybes žiūrintis meditacijos mokytojas.