Vaikų ir tėvų joga

VAIKŲ IR TĖVŲ jogos mankštelė

Tinka ir niekada nepraktikavusiems tiek tėvams, tiek vaikams – mankštą su jogos elementais darysime kartu. Gražus, sveikas ir prasmingas laikas kartu – tai svarbiausia.

Šiltas užsiėmimas vaikučiams ir tėveliams. – vaikai atsives tėvus, o tėvai vaikus, nes užsiėmimo metu padėsite vienas kitam daryti pratimus, kvėpuoti, išjudinti raumenukus ir atsipalaiduoti. Išmoksime klausytis savo kūno ir jam padėkosime už visą gražią savaitę. Užsiėmimo pabaigoje 10 minučių atsipalaiduosime ir nurimsime, susitelksime naujai savaitei.

Užsiėmimą veda jogos mokytoja Agnė Petkutė:
Agnė – sertifikuota ir Yoga Alliance registruota (RYT 200) Hatha jogos bei Rainbow Kids vaikų jogos mokytoja. Agnės profesinę praktiką praturtina ir pagilina psichologijos studijų metu įgytos žinios, šokio judesio terapijos, kalanetikos profesiniai mokymai, patyriminiai kūno fenomenologijos mokymai, meditacijos praktika

„Joga man – tai harmoninga kūno, proto ir emocijų praktika.
Nerti į vidinę ramybę, ištirpti kvėpavime, grįžti į save meditacijoje, mėgautis sąmoningu kūno judesio pažinimu – visai tai randu jogos praktikoje ir vis iš naujo ja susižaviu. Tuo dalinuosi pamokose, ir kviečiu jus kartu nerti į vidinę ramybę bei sąmoningą kūno judesio pažinimą per jogos praktiką“.

Kilimėliai ir viskas, kas reikalinga studijoje yra, beliks patogiai apsirengti (persirengti galėsite ir studijoje).
Labiausiai tiks vaikučiams nuo 5 iki 10 metų, bet galima ateiti ir su mažesniais.

Iki malonaus mažieji ir jų tėveliai 🙂

Treneris

Vaikų ir tėvų joga
VAIKŲ IR TĖVŲ jogos mankštelė Tinka ir niekada nepraktikavusiems tiek tėvams, tiek vaikams - mankštą su jogos elementais darysime kartu. Gražus, sveikas ir prasmingas laikas kartu - tai svarbiausia.