fbpx

Vaikų tėvų joga ir meditacija

UNIKALŪS MAI RAM Yoga užsiėmimai tėvams su vaikais, vaikams su tėvais. Užsiėmimai vyksta taip, kad būtų įdomu vaikams, tačiau tai teiks naudos bei džiaugsmo ir tėvams – išjudinsite kūną ir, svarbiausia, būsite su savo vaikais.

Dalyvauja vaikas ir mama arba tėtis!
Papildomai prisijungti kiti šeimos nariai taip pat gali!

Ką veiksime pamokoje?
Truputį medituosime, darysime asanas, kvėpuosime, koncentruosimės, atsipalaiduosime.Jogos pamokos ugdo dėmesingumą, koncentraciją, savistabą, savitramdą, fizinius ir protinius gebėjimus, sąmoningumą; teikia džiaugsmą, taiką, ramybę, poilsį, kūno lankstumą ir sveikatingumą bei skatina savęs žinojimą.

Kodėl svarbu, kad dalyvautų tėvai?
Juk geriausias būdas išmokyti – yra parodyti savo pavyzdžiu. Tad kviečiame vaikus bei jų tėvelius į bendrus jogos ir meditacijos užsiėmimus. Jų metu visi kartu darysime jogos praktikas, dėmesingumo pratimus, kurie tiks tiek, suaugusiems, tiek vaikams

Užsiėmimų tikslas – kartu su vaikais išmokti jogos ir meditacijos pradmenų bei įgyti patirties ir įgūdžių, kad būtų galime tęsti užsiėmimus savarankiškai namuose.

Ar gali būti kokybiškesnis laikas kartu?

Pamoką veda mokytoja Loreta Raškevičiūtė- sertifikuota Mai Ram Yoga mokytoja, turinti pasiruošimą mokyti Mai Ram Yoga Open ir Basic lygio praktinę metodiką. Loreta turi puikų pedagoginį gebėjimą dirbti tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Loreta Mai Ram Yoga užsiima apie 8 metus, nuolat gilina savo žinias ir praktiką. Kaip mokytoja ji yra disciplinuota, pastabi, padrąsinanti, linksma, pagarbi, nuosekli, atkakli, vertinanti laisvę ir kiekvieno unikalumą.

Loreta yra baigusi Vilniaus Pedagoginį Universitetą ir įgijusi lietuvių kalbos bei literatūros mokytojo specialybę ir Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją, kurioje įgyjo aktorės -šokėjos specialybę. Jogos pamokos skirtos 7 -14 metų vaikams( bet gali prisijungti ir 5-6 metų, jeigu vaikučiai tam pasiruošę).

LAIKAS: 11.00-11.45 val.
DIENA: kas antras šeštadienis
KAINA: 25 EUR mėnesiui (2 kartai per mėnesį) , dalyvaujant vienam suaugusiam ir vaikui (jeigu dalyvauja daugiau šeimos narių – papildomai 5 eurai).

Papildoma informacija info@vilkesnamai.lt; 867082111, 861576707

Treneris

Vaikų tėvų joga ir meditacija
Tinka ir niekada nepraktikavusiems tiek tėvams, tiek vaikams. Gražus, sveikas ir prasmingas laikas kartu - tai svarbiausia.