fbpx

Užsiėmimai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Nauja grupė nuo RUGPJŪČIO 3 d.!

STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims

STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims

6 savaičių programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ NUO BIRŽELIO 7 d.

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta – tai mediciniškai pagrįstų fizinių pratimų visuma. Atlikti moksliniai tyrimai patvirtina, jog kineziterapeutų sukurtos ir nėščiosioms vedamos mankštos palengvina nugaros ir dubens skausmą bei sumažina šlapimo nelaikymo tikimybę, stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters gerą savijautą.

Nėščiųjų ir po gimdymo mankšta ONLINE

Nėščiųjų ir po gimdymo mankšta ONLINE

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštos su kineziterapeute Egle – sportuokite iš namų. Mankšta vedama transliuojant tiesiogiai iš grupės realiu laiku. Pagal poreikį galite užduoti savo klausimus. Taip pat yra galimybė įsigyti įrašus! Dėl įrašų kreipkitės info@vilkesnamai.lt

Mankšta po gimdymo

Mankšta po gimdymo

Mankštoje po gimdymo sustiprinsite dubens raumenis, pilvo preso raumenis bei palaikysite bendrą kūno tonusą. Į treniruotę galite ateiti su vaikeliu.

Treniruotė „Sveika nugara“

Treniruotė „Sveika nugara“

Sveika nugara I Treniruotė su kineziterapeute

Kviečiame rytais prieš darbą pasirūpinti savo gera savijauta ir padėti nugarai. Ir ne tik. Užsiėmimą veda profesionali kineziterapeutė Greta Kardokaitė.

Iyengar joga su Eriku

Iyengar joga su Eriku

Iyengar joga yra itin metodiška ir nuosekli. Ypatingas dėmesys skiriamas asanų/kūno padėčių atlikimo tikslumui ir lygiavimui.

Nėščiųjų mankštos ONLINE

Nėščiųjų mankštos ONLINE

Fizinė veikla nėštumo metu padeda sustiprinti kūną ir palaikyti gerą emocinę savijautą. Mankštos online – puiki galimybė sportuoti namuose tinkamu metu!

Funkcinė treniruotė

Funkcinė treniruotė

Tai jėgos treniruotės, dirbant su savo kūno mase bei balanso kamuoliais, svareliais, gumomis treniruojame visą kūną pradedant nuo ištvermės ugdymo iki rankų, preso, juosmens, sėdmenų, kojų. REGISTRACIJA: narkute.zumba@gmail.com

Zumbini vaikams ir mamoms

Zumbini vaikams ir mamoms

Zumbini – tai programa mažiausiems (0-4m.), kurios metu vaikai susipažįsta su muzika, instrumentais, šokiu, judėjimu, kur ugdoma vaiko smulkioji ir stambioji motorika, kognityviniai, fiziniai gebėjimai. REGISTRACIJA narkute.zumba@gmail.com

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Prisilietimas ramina, prisilietimas gydo. Per prisilietimą pažįstame, suprantame, jaučiame. Kūdikiams ypatingai svarbus lietimas, jų glostymas, mamos artumas ir šiluma.