Užsiėmimai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. ONLINE GRUPĖ nuo gruodžio 7 d.

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta – tai mediciniškai pagrįstų fizinių pratimų visuma. Atlikti moksliniai tyrimai patvirtina, jog kineziterapeutų sukurtos ir nėščiosioms vedamos mankštos palengvina nugaros ir dubens skausmą bei sumažina šlapimo nelaikymo tikimybę, stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters gerą savijautą.

Nėščiųjų ir po gimdymo mankšta ONLINE

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštos su kineziterapeute Egle – sportuokite iš namų. Mankšta vedama transliuojant tiesiogiai iš grupės realiu laiku. Pagal poreikį galite užduoti savo klausimus. Taip pat yra galimybė įsigyti įrašus! Dėl įrašų kreipkitės info@vilkesnamai.lt

Mankšta po gimdymo

Mankštoje po gimdymo sustiprinsite dubens raumenis, pilvo preso raumenis bei palaikysite bendrą kūno tonusą. Į treniruotę galite ateiti su vaikeliu.

Treniruotė „Sveika nugara“

Sveika nugara I Treniruotė su kineziterapeute

Kviečiame rytais prieš darbą pasirūpinti savo gera savijauta ir padėti nugarai. Ir ne tik. Užsiėmimą veda profesionali kineziterapeutė Greta Kardokaitė.

Iyengar joga su Eriku

Iyengar joga yra itin metodiška ir nuosekli. Ypatingas dėmesys skiriamas asanų/kūno padėčių atlikimo tikslumui ir lygiavimui.

Nirvana fitness treniruotė

Pietų pertrauka su Nirvana fitness. Nirvana fitness – kvėpavimo, tempimų, jėgos ir streso mažinimo treniruotės su chillout stiliaus muzika – puikiai tinka dirbantiems sėdimą ir įtampos kupiną darbą.

Funkcinė treniruotė

Tai jėgos treniruotės, dirbant su savo kūno mase bei balanso kamuoliais, svareliais, gumomis treniruojame visą kūną pradedant nuo ištvermės ugdymo iki rankų, preso, juosmens, sėdmenų, kojų. REGISTRACIJA: narkute.zumba@gmail.com

Vaikų ir tėvų mankšta su kineziterapeute

Kineziterapinė mankšta – tai tinkamai parinktų pratimų programa adaptuota tiek prevencijai, tiek jau esamų problemų sprendimui. Užsiėmimo metu stiprinamas raumenynas, lavinamos fizinės savybės, teisingi sporto įpročiai, gerinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas bei socialiniai įgūdžiai.

Zumbini vaikams ir mamoms

Zumbini – tai programa mažiausiems (0-4m.), kurios metu vaikai susipažįsta su muzika, instrumentais, šokiu, judėjimu, kur ugdoma vaiko smulkioji ir stambioji motorika, kognityviniai, fiziniai gebėjimai. REGISTRACIJA narkute.zumba@gmail.com

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Prisilietimas ramina, prisilietimas gydo. Per prisilietimą pažįstame, suprantame, jaučiame. Kūdikiams ypatingai svarbus lietimas, jų glostymas, mamos artumas ir šiluma.