fbpx

Užsiėmimai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo 2022 m. liepos 12 d.!

STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims

STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims

6 savaičių (+1 įvadinė) programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ LIEPOS 11 D.

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta – tai mediciniškai pagrįstų fizinių pratimų visuma. Atlikti moksliniai tyrimai patvirtina, jog kineziterapeutų sukurtos ir nėščiosioms vedamos mankštos palengvina nugaros ir dubens skausmą bei sumažina šlapimo nelaikymo tikimybę, stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters gerą savijautą.

Nėščiųjų ir po gimdymo mankšta ONLINE

Nėščiųjų ir po gimdymo mankšta ONLINE

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštos su kineziterapeute Egle – sportuokite iš namų. Mankšta vedama transliuojant tiesiogiai iš grupės realiu laiku. Pagal poreikį galite užduoti savo klausimus. Taip pat yra galimybė įsigyti įrašus! Dėl įrašų kreipkitės info@vilkesnamai.lt

Mankšta po gimdymo

Mankšta po gimdymo

Mankštoje po gimdymo sustiprinsite dubens raumenis, pilvo preso raumenis bei palaikysite bendrą kūno tonusą. Į treniruotę galite ateiti su vaikeliu.

Treniruotė „Sveikas kūnas“

Treniruotė „Sveikas kūnas“

Kviečiame rytais prieš darbą pasirūpinti savo gera savijauta ir sustiprinti kūną. Užsiėmimą veda profesionali kineziterapeutė.

Vinyasa Flow Yoga

Vinyasa Flow Yoga

Vinyasa Flow Yoga – tai vienas iš populiariausių jogos stilių visame pasaulyje, kuriam įtakos turi tai, jog Vinyasa Flow pasižymi savo laisvumu, dėl to kiekviena praktika būna vis kitokia ir niekada nežinai, ko gali tikėtis atėjęs į užsiėmimą. Prisijunk!

Nėščiųjų mankštos ONLINE

Nėščiųjų mankštos ONLINE

Fizinė veikla nėštumo metu padeda sustiprinti kūną ir palaikyti gerą emocinę savijautą. Mankštos online – puiki galimybė sportuoti namuose tinkamu metu!

Vakaro HATHA joga

Vakaro HATHA joga

Hatha joga – klasikinė jogos rūšis, iš kurios atsirado visi kiti modernesni stiliai. Užsiėmimai skirti visiems. Tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek nebandžiusiems jogos, tiek pažengusiems. Rekomenduojama ir niekada nepraktikavusiems, ir tiems, kas galvoja “aš nesu lankstus/-i”.

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Prisilietimas ramina, prisilietimas gydo. Per prisilietimą pažįstame, suprantame, jaučiame. Kūdikiams ypatingai svarbus lietimas, jų glostymas, mamos artumas ir šiluma.