fbpx

Treneriai

Eglė Murėnienė

Eglė Murėnienė

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštą veda Eglė Murėnienė- kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Eglė turi ilgametę patirtį dirbant kineziterapijos srityje, taip pat reabilitacijoje, ergoterapijoje. Šiuo metu Eglė intensyviai dalyvauja mokymuose, skirtuose grupinio užsiėmimo trenerių rengimui, todėl ilgametė kineziterapijos patirtis ir šiuolaikinis požiūris į grupinių užsiėmimų vedimą duoda maksimaliai kokybiškus užsiėmimus.

Vaiva Bertašiūtė

Vaiva Bertašiūtė

Nėščiujų ir pagimdžiusių moterų korekcinių pratimų ir diastazės bei pilvo raumenų specialistė bei sertifikuota grupinių užsiėmimų trenerė.

Justina Berger

Justina Berger

Nėščiųjų mankštą vakarais veda kineziterapeutė Justina Berger.

Greta Kardokaitė

Greta Kardokaitė

Greta Kardokaitė – kineziterapeutė. Gretos specializacija kūdikių ir vaikų kineziterapija, tačiau ji taip pat mėgsta dirbti ir su suaugusiais.

Jau daugiau nei 3 metus kaupia patirtį kineziterapijos srityje, tobulinasi įvairiuose mokymuose, seminaruose.

Mažųjų mankštos / masažai ir konsultacijos – didžioji Gretos darbo dalis.

Kodėl būtent kūdikių ir vaikų kineziterapija?

Atsakymas, anot Gretos, labai paprastas: „Mane žavi mažųjų tikrumas, tyrumas bei meilė ir empatija jiems. Mano motyvacija – kas kartą vis stipresni, savarankiškesni ir tobulėjantys mažyliai, bei ramūs ir laimingi tėvai.“

Žydrė Žukauskaitė

Žydrė Žukauskaitė

Žydrė Žukauskaitė – šokėja, choreografė ir trenerė, o dabar ir Tarptautinio jogos aljanso sertifikuota jogos mokytoja. Šiuo metu veda High heels šokių pamokas ir Vinyasa Flow jogos praktikas.

Giedrė Mickevičienė

Giedrė Mickevičienė

Treniruotes veda sertifikuota Body Control Pilates™ instruktorė Giedrė Mickevičienė.

Eglė Lisaitė

Eglė Lisaitė

Eglė Lisaitė (Urbonavičienė) – kineziterapeutė, turinti ilgametę (20 metų) darbo patirtį su nėščiosiomis bei mamytėmis po gimdymo.