fbpx

Treneriai

Jolanta Ramonienė

Jolanta Ramonienė

Jolanta Ramonienė – sertifikuota Nirvana® fitness instruktorė ir sveikatingumo motyvatorė – veda Nirvana® fitness treniruotes – tai kvėpavimo, tempimų, jėgos ir streso mažinimo treniruotės su chillout stiliaus muzika – puikiai tinka dirbantiems sėdimą ir įtampos kupiną darbą.

Vaiva Bertašiūtė

Vaiva Bertašiūtė

Nėščiujų ir pagimdžiusių moterų korekcinių pratimų ir diastazės bei pilvo raumenų specialistė bei sertifikuota grupinių užsiėmimų trenerė.

Sigita Lisauskienė

Sigita Lisauskienė

Nėščiųjų mankštą vakarais veda kineziterapeutė Sigita Lisauskienė.

Erikas Lekerauskas

Erikas Lekerauskas

Erikas Lekerauskas – sertifikuotas Iyengar jogos mokytojas, kuris praktikuoja jogą daugiau nei 10 metų. Mokėsi iš geriausių Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Vokietijos, JAV, Italijos bei indijos Iyengar jogos mokytojų. 2018m. intensyviai gilino žinias Indijoje, Iyengar jogos institute. Reguliariai lanko jogos seminarus Lietuvoje ir kitose šalyse.

Eglė Murėnienė

Eglė Murėnienė

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštą veda Eglė Murėnienė- kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Eglė turi ilgametę patirtį dirbant kineziterapijos srityje, taip pat reabilitacijoje, ergoterapijoje. Šiuo metu Eglė intensyviai dalyvauja mokymuose, skirtuose grupinio užsiėmimo trenerių rengimui, todėl ilgametė kineziterapijos patirtis ir šiuolaikinis požiūris į grupinių užsiėmimų vedimą duoda maksimaliai kokybiškus užsiėmimus.