fbpx

Subtiliai I Apie Cezario operaciją

 
Cezario pjūvis – viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, kurios didžioji dalis žmonių net nelaiko operacija. Kai kurie sako, kad tai yra lengvesnis kelias nei vaginalinis gimdymas, bet ar tikrai taip yra?

Dažnai nutinka taip, kad dalis besilaukiančiųjų, kurioms nėra planuojama Cezario operacija, šiai temai neskiria papildomo dėmesio ir sunkumai kyla tada, kai visgi ją reikia atlikti. Mes esame už tai, kad žinotumėte – labai kviečiame šią informaciją priimti ir turėti savo žinių rezerve.

Šios paskaitos metu išsamiai aptariame šią gimdymo patirtį iš įvairių perspektyvų:

🌸 Kas vyksta moters kūne cezario metu?
🌸 Kaip cezario patirtis gali mus paveikti psichologiškai?
🌸 Kaip reikia rūpintis randu ir kodėl tai yra nepaprastai svarbu?
🌸 Kaip cezario pjūvis gali mus veikti net praėjus 20-iai metų?
🌸 Kaip optimaliausiai atstatyti nusilpusius raumenis po cezario operacijos?

APIE LEKTORĘ:

Vaiva Bertašiūtė – nėščiujų ir pagimdžiusių moterų korekcinių pratimų (Pre&Postnatal Corrective Exercise Specialist) ir diastezės bei pilvo raumenų specialistė (Pre&Postnatal Diastasis and Core Consultant) bei sertifikuota grupinių užsiėmimų trenerė. Vaiva – mama, moteris, kurios noras dalintis žiniomis bei praktine informacija atsirado dėl pačios išgyventų patirčių nėštumo metu. Jos manymu, treniruotės yra ne vien tik valanda moters dienoje, bet ir jos mokymas judėti kasdienybėje, pasitikėti savo kūno jėga bei nebijoti išreikšti savo norų gimdymo metu, padėti jai pasijausti savimi pačia po gimdymo tiek fizine, tiek psichologine prasme.

Paskaitos įrašas atsiunčiamas NEMOKAMAI užsiregistravus: registracija@vilkesnamai.lt