Specialistų konsultacijos

Asmeninių sesijų ir užsiėmimų metu galėsite pateikti savo asmeninius klausimus, su specialistu aptarti iššūkius, su kuriais susiduriate, arba tiesiog turėsite laiką atsigręžti į save.
 
 Asmeninėse sesijose ir konsultacijose dalyvauja specialistas ir klientas (vienasmeniškai/ pora/tėvai ir vaikelis priklausomai nuo konsultacijos).
 

„Tėvystė, visų pirma, yra santykis, o ne įgūdis, kurį galima išsiugdyti. Tai ne knyga, kurią galima perskaityti, tai ne situacija, kuriai sprendimą galima išdirbti. Tėvystė yra ryšys su kitu, dažniausia pačiu brangiausiu pasaulyje žmogumi – savo vaiku“ Asmeninėse sesijose keliamas pagrindinis uždavinys – padaryti vietos emocijoms, jausmams ir unikaliam patyrimui priimti. Tėvystėje iškelia labai daug klausimų, kurie kaupia daug įtampos, baimių ir netikėtumų. Asmeninėse sesijose maksimalus dėmesys klientui, kaip asmeniui, kuris be jokios abejonės yra savo istorijos vedlys, turintis galimybes save palaikyti ir spręsti. Kartais tereikia tai priminti. Taip pat konsultacijos teikiamos ir dėl vaikelio ir tėvų poreikių, tėvystės iššūkių ir pan.

Trukmė: 50 min
Kaina:40 eur.

Konsultuoja specialistė Eglė Aukškalnienė

Eglė Aukškalnienė – psichologė, studijos „Vilkės namai“ įkūrėja, sertifikuota koučingo specialistė bei masažo terapeutė.

Eglė Aukškalnienė

Konsultacijos vyksta individualiai “gyvai arba online”. Įvertinus mažylio motorinius gebėjimus ir raidą, atsakau į tėveliams rūpimus klausimus, apmokau tikslingų pratimų, kurie padės mažyliui mokytis taisyklingai judėti ir stiprėti, paskiriu namų darbų.

Gairės, kada reikėtų kreiptis į specialistą:
 
4 mėn. Nėra pastovios galvos kontrolės
9 mėn. Negebėjimas sėdėti
18 mėn. Negebėjimas savarankiškai vaikščioti.
Kūdikio raumenys pernelyg atsipalaidavę – “suglebę”. Hipotonusas.
Kūdikis pernelyg ramybės būsenoje įsitempęs, dirglus. Hipertonusas.
Asimetrinė laikysena.
Profilaktiškai.
 
 
Kodėl svarbi kineziterapeuto pagalba kūdikiui?
 
Teisingas judėjimas, individualiai pritaikyti pratimai kūdikiui gali būti be galo naudingi tolimesniems raidos etapams. Kūdikio savarankiškumas, pasitikėjimas savo jėgomis skatins toliau lavėti, tobulėti. Tai ir prevencija sutrikimams vaikui paaugus, subrendus. Dažnai dėl netinkamo judesių modelio atlikimo, tik vienos kūno pusės ar kūno dalies aktyvinimo, kūne sukuriamas raumenų disbalansas, kuris ateityje gali lemti skeleto – raumenų sistemos sutrikimus.

Konsultuoja specialistė Greta Kardokaitė

Kineziterapeutė

Gretos specializacija kūdikių ir vaikų motorinė raida. Jau daugiau nei 5 metus kaupia patirtį kineziterapijos srityje, tobulinasi įvairiuose mokymuose, seminaruose.

Daugiau →

Kam skirtos asmeninės Kuksando konsultacijos?

Asmeninės konsultacijos skirtos jau praktikuojantiems kuksando ir tiems, kurie nori pradėti praktikuoti įsitikinę, jog ši praktika padės atgauti energiją ir gerą savijautą.

Praktikuojantiems kuksando nuolatos kyla dešimtys klausimų, į kuriuos turi atsakyti prityręs mokytojas. Dažnas nori išmokti akupresūros arba pasitarti dėl mitybos. Kažkam reikia patarimų pereinant į aukštesnį praktikos lygį. Nemažiau klausimų turi žmonės, apsisprendę praktikuoti, bet nežinantys nuo ko pradėti.

Visus norinčius gauti kvalifikuotus ir betarpiškus atsakymus kviečiame į asmenines konsultacijas su kuksando mokytoja, meistro Jin Mok (P.Korėja) pasekėja, ergoterapeute Toma Kumžiene.

Asmeninės konsultacijos skirtos jau praktikuojantiems kuksando ir tiems, kurie nori pradėti praktikuoti įsitikinę, jog ši praktika padės atgauti energiją ir gerą savijautą.

Konsultacijos orientuotos į šiuos aspektus:

Konsultacijų laikas
Dėl konsultacijos laiko susisiekite el paštu egle@kuksando.lt arba telefonu 8 670 82111 (Eglė).

Kaina
Asmeninės konsultacijos trukmė 50 minučių, kaina 85 eurai.

Kur vyksta konsultacijos
Konsultacijos vyks studijoje „Vilkės namai“. Studiją rasite Ogmios mieste, Outlet park pastato II aukšte, Laisvalaikio terasoje. Patogiausia patekti per B1 ir C1 įėjimus. Šalia pastato – nemokamas parkavimas.

Kada reikia kreiptis į ergoterpeutą?

Kuomet kūdikiai:
 • Nesileidžia, kad kas nors paimtų ant rankų, išskyrus mamą.
 • Nejaučia skausmo arba tik vėliau pradeda vertkti, kai susižeidžia ar gavęs(-usi) skiepo durį.
 • Retai arba visai nežaidžia, nesidomi žaislais.
 • Labai judrus, nuolatos judina kūną, galūnes.
 • Tampa irzlus, kai keičiamos sauskelnės, rengiamas, atrodo kad drabužiai erzina.
 • Nemėgsta apsikabinimų, gali atsilošti.
 • Greitai praviksta paguldžius ant pilvo.
 • Nededa kramtukų ir/ar rankos, kojos į burną.

Kuomet vaikai:
 • Ypač jautriai reaguoja į prisilietimus, triukšmą, kvapus;
 • Patinka stiprūs apkabinimai, nejaučia socialinio atstumo;
 • Sunku išmokti ar suplanuoti naujus judesius;
 • Sunku išmokyti naudotis tualetu;
 • Atrodo, kad „tyčia“ atsitrenkia į objektus, kitus žmonius;
 • Iki 2 metų neatsiranda dominuojanti ranka;
 • Labai aktyvus, neturi aukščio baimės, skausmo slenkstis aukštas;
 • Nemėgsta piešti pieštukais, lipdyti modelinu/plastelinu;
 • Sunku išlaikyti dėmesį ties veikla, sedėdamas nuolatos juda kedėje;
 • Išrankus maistui;
 • Virš 2 metų, bet vis dar intensyviai deda žaislus į burną;
 • Kyla iššukių savarankiškumo srityje(-tyse),pvz. sunkumai valantis dantis, apsirengiant/nusirengiant, sunku naudotis stalo įrankiais.

Konsultacijos vyksta individualiai (įskaitant ir nuotolinį konsultavimą).
Konsultacijos metu pasitelkiant žaidimą, atliekamas vertinimas, aptariami aspektai: smulkioji motorika savarankiškumas, pažintiniai įgūdžiai bei sensorinė integracija.

Konsultacijos kaina:
Pirminė konsultacija: 40 eur. Trukmė 1 valanda + pdf formatu asmeninės vaikui rekomendacijos;
Periodiniai susitikimai: 45 minutės – 30 eur. ; 30 minučių – 20 eur.

Konsultuoja ergoterapeutė Jovita Mincė

Vaikų ergoterapeutė

Jovitos specializacija – kūdikių nuo 6 mėn. iki 7 metų vaikų ergoterapija. Jovita nuo 2017 metų dirba vaikų ergoterapijos srityje,

Daugiau →

Individualus kūno būklės vertinimas, skirtas besilaukiančioms ir moterims po gimdymo, kurios nori sužinoti apie diastazės būklę, gauti vertinimą apie įvykusius kūno pokyčius nėštumo ir gimdymo metu, laikysenos, mobilumo ir kitus svarbius dalykus.
Tai yra svarbu tiek judant kasdienybėje, tiek ruošiantis grįžti į aktyvesnį sportą po gimdymo. Individualios sesijos metu bus pateiktas vertinimas ir rekomendacijos, kaip spręsti atsiradusių skausmų problemą, kap koreguoti laikyseną ir kaip sveikai judėti.

Specialistė

EGLĖ MURĖNIENĖ – kineziterapeutė, trenerė, turi ilgametę patirtį dirbant kineziterapijos, reabilitacijos, ergoterapijos srityje. Eglė daug metų dirba su besilaukiančiomis ir moterimis po gimdymo, veda tiek asmeninius, tiek grupės užsiėmimus. Profesionalumas, patirtis, kokybė.
Laikas: Pirmadienis ir trečiadienis 9.15 – 9.45 val.
Daugiau informacijos: info@vilkesnamai.lt arba 8 668 21126
Kaina: 40 eur. (iki gruodžio 1 d.)
Būtina registracija:

Registruokitės norimai konsultacijai

Mūsų specialistai

Vaikų ergoterapeutė

Jovita Mincė

Jovitos specializacija – kūdikių nuo 6 mėn. iki 7 metų vaikų ergoterapija. Jovita nuo 2017 metų dirba vaikų ergoterapijos srityje,

• Daugiau •
Toma Kumžienė
Ergoterapeutė

Toma Kumžienė

Toma Kumžienė yra ergoterapeutė, kuksando meistrė. Pirmąsyk kuksando praktiką ji atliko 2005 metais Himalajuose, kur susipažino su garsiuoju meistru iš P.Korėjos Jin Mok. Jau šešerius metus ji yra kuksando mokytoja, o 2021 metais P.Korėjoje jai suteiktas kuksando meistro titulas.

• Daugiau •
Kineziterapeutė

Eglė Murėnienė

Kineziterapeutė ir trenerė, dviejų vaikučių mama. Tai ypatingo profesionalumo, kompetentingumo, atsakingumo savo srities specialistė. Eglė turi ilgametę patirtį dirbant kineziterapijos

• Daugiau •
Agnė Škudienė
Akušerė

Agnė Škudienė

Vaikystė prabėgo iš arti stebint dvi profesijas – mediko (močiutė felčerė dažnai vesdavosi kartu į darbą) ir mokytojo (vasarą dažnai

• Daugiau •
Kineziterapeutė

Greta Kardokaitė

Gretos specializacija kūdikių ir vaikų motorinė raida. Jau daugiau nei 5 metus kaupia patirtį kineziterapijos srityje, tobulinasi įvairiuose mokymuose, seminaruose.

• Daugiau •

Neturite paskyros? Galite greitai ir lengvai užsiregistruoti čia:

Registracija

Loading...