Hipnogimdymo seminarų ciklas

Pasitinkame su Meile!

Kūdikio atėjimas I šį pasaulį laikoma didelė džiaugsminga švente, tai patirtis, kurią prisiminsite visą gyvenimą, tad norisi, kad šie prisiminimai taip pat būtų džiaugsmingi. Tačiau dažnai moterims vien pagalvojus apie gimdymą užplūsta nerimas, būtent todėl tam reikia ruoštis!

Hipnogimdymas – tai pasiruošimas gimdymui programa, kuri padeda siekti tokio gimdymo, kurio noretumėte sau bei savo vaikeliui. Mokinsimės atpalaiduoti savo mintis bei kūną, įtrauksime į procesą ir tėvelius/partnerius. Tokie pratimai padeda sumažinti skausmą, sutrumpinti gimdymo laiką, tad labiau tikėtina, kad patirsite ramesnį ir sklandesnį gimdymą.

Šio 2-ų dienų kurso metu artimiau susipažinsime būtent su KGHipnogimdymu (Hipnogimdymas Katharine Graves metodu) – tai yra, kaip pati K.Graves sako, logiškas, paprastas, praktiškas ir efektyvus būdas padėti moterims pasiruošti posityviam gimdymui. Kalbėsime kaip kūnas veikia nėštumo bei gimdymo laikotarpiu, skaitysime relaksacinius tekstus, mokinsimės kvėpavimo pratimų. Tai padeda paleisti baimes bei skatina pasitikėjimą, tad imame su nekantrumu laukti savo mažylio atėjimo į šį pasaulį. Taip pat aptarsime:

– Fizinį bei psichologinį pasiruošimą gimdymui,
– Saviitaigos bei vizualizacijos svarba,
– Kaip veikia gimda,
– Hormonų veikimas,
– Kūdikio pozicija gimdoje,
– Gimdymo pozos,
– “Up” ir “Down” kvėpavimai,
– Kaip gali padėti tėvelis (draugė, sesuo, dula…),
– Gimdymo planas,
– Galimybės gimdymo namuose,
– Pagalbines atsipalaidavimo priemones (Aromaterapija, refleksologija, rebozo…).

Gamta jau sukūrė mūsų kūną patogiam gimdymui, KGHipnogimdymas tiesiog primena mums kaip.

Kiekviena pora gaus atspausdintus atsipalaidavimo tekstus bei MP3 relaksacinių K.Graves skaitomų įrašų nuorodą.

Kursas tinkamas nuo pat nėštumo pradžios. Patartina ateiti su būsimu tėveliu (močiute, drauge, dula…ar kt. planuojantį būti kartu gimdymo metu).
Yra galimybė kursą pravesti anglų kalba (prašau teirautis atskirai).

Seminarą ves Ieva Vosyliūtė-Jakštė, KGHipnogimdymo mokytoja (KGHypnobirthing sertifikuota UK), pedagogė, menininkė bei dviejų vaikų mama.

KADA: balandžio 7 ir 14d.
LAIKAS: 11 – 17 val. su pertrauka
KAINA: 80€ porai už visą ciklą
VIETA: Studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Vilnius (Ogmios miestas, Outlet pastatas, Laisvalaikio terasa, B1 įėjimas, II aukštas ).
REGISTRACIJA: forma žemiau arba registracija@vilkesnamai.lt

Vietų skaičius ribotas. Vieta rezervuojama tik apmokėjus už seminarą.
Gavus apmokėjimą, Jūsų registracija yra automatiškai patvirtinta. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

REGISTRACIJA

Turit klausimu? Skambinkit tel. 867082111, tel. 861576707
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Hipnogimdymo seminarų ciklas

80.00

Seminaro metu supažindinsime su Hipnogimdymu – t.y. pasiruošimas gimdymui programa poroms, norinčioms padovanoti savo vaikeliui geriausią įmanomą jo gyvenimo pradžią – švelnesnį ir ramesnį gimdymą.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Seminaro metu supažindinsime su Hipnogimdymu ir išmoksite, kaip padovanoti savo vaikeliui geriausią įmanomą jo gyvenimo pradžią – švelnesnį ir ramesnį gimdymą.

Papildoma informacija

Bilietai:

Porai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hipnogimdymo seminarų ciklas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *