Savęs Pažinimo Erdvė

 

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS IR JAUNIMUI

Kartais mūsų emocijos ir išgyvenimai yra per daug sudėtingi, kad galėtume juos įvardinti. O štai kūrybinio proceso metu juos išreikšti galime spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose naudojami meno terapijos metodai, leidžiantys labiau pažinti save, išgirsti savo širdį ir mėgautis netikėtais atradimais.

Užsiėmimų metu kursime, tyrinėsime savo kūrinius ir save, bandysime pažinti lig šiol nepažįstamas vidines gelmes. Meno raiškos priemonės leis atpažinti emocijas ir potyrius, nes per kūrybinį veiksmą kalba mūsų vidinis „aš“. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti atrasti ir pažinti save, atsakyti į neatsakytus klausimus spontaniškai kuriant, bendraujant ir reflektuojant grupėje.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. „Kūrybinių tyrinėjimų“ įdėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė.

SAVĘS PAŽINIMO ERDVĖ – tai tęstiniai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, skirti visiems, kurie domisi kūrybine saviraiška bei gilesniu savęs pažinimu.

DATA: vasario 21 dieną, nuo 18:30
KAINA: 15 eur/asm.

Būtina registracija, kad visiems būtų patogu!
Per mūsų sistemą arba registracija@vilkesnamai.lt

 

***
Gavus apmokėjimą, Jūsų registracija yra automatiškai patvirtinta. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.