fbpx

Renginiai | Paskaitos

STIPRI MOTERIS | Viso kūno stiprinimo programa
8 savaičių trukmės viso kūno stiprinimo programa, naudojant progresyvios perkrovos principą, tai yra, palaipsniui didinant apkrovą, kad raumenys stiprėtų. Ši programa subalansuota moterims, kurios nori efektyviai treniruotis. NAUJA GRUPĖ GEGUŽĖS 23 D.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo 2022 m. liepos 12 d.!
programa_moterims
STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims
6 savaičių (+1 įvadinė) programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ LIEPOS 11 D.
Naujagimio kasdienė priežiūra | praktinis seminaras su akušere
Vaiko gimimas vienas iš nuostabiausių ir jautriausių gyvenime momentų, pilnas begalinio džiaugsmo bei tuo pačiu keliantis daug klausimų. Kaip pakelti, kaip perrengti, kiek rengti ir kaip reikės maudyti? O kur dar pilvo diegliai, atrūginimas, bambutės valymas! Tai neramina būsimus tėvus. Suprantame, todėl šiame mokomajame video cikle sudėjome viską, kas dažniausia kelia klausimų kūdikio tėvams apie naujagimio kasdienę priežiūrą. ĮSIGYK ĮRAŠUS!
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Visa svarbiausia informacija apie gimdymą ir kaip jam pasiruošti. RENGINYS GYVAI gegužės 30 d. ARBA ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Hipnogimdymas: mitai ir tiesos
Pasaulyje vis labiau populiarėja ir gimdymo metu taikomi HIPNOGIMDYMO metodai, padedantys būsimai mamai ir tėčiui atsipalaiduoti prieš gimdymą ir jo metu. Šioje paskaitoje sužinosite, kas tas hipnogimdymas, bei panagrinėsime tiesas ir mitus apie jį. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Kūdikio nešiojimas ir priemonės
Sertifikuota nešiojimo mokytoja, vaikų nešiojimo praktikė ir trijų vaikų mama Gabrielė Pravilonienė praktiniame seminare pasakoją apie nešiojimo naudą, svarbiausius taisyklingo nešiojimo principus bei priemonių įvairovę. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Viskas apie virkštelės kamienines ląsteles
Paskaitoje pateikiama informacija apie virkštelės kamienines ląsteles, jų panaudojimą šiuolaikinėje medicinoje, jų surinkimą, saugojimą ir šio proceso svarbą. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Genetiniai tyrimai | Paskaita su genetike
Paskaitos su gydytoja genetike Sandra Tumėne įrašas. Gydytoja supažindina su genetinių tyrimų svarba, papasakoja apie tai, kokia informacija gaunama tyrimų pagalba ir kodėl jie rekšmingi. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Subtiliai I Apie Cezario operaciją
Cezario pjūvis - viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, kurios didžioji dalis žmonių net nelaiko operacija. Kai kurie sako, kad tai yra lengvesnis kelias nei vaginalinis gimdymas, bet ar tikrai taip yra? Šios paskaitos metu išsamiai aptariame šią gimdymo patirtį iš įvairių perspektyvų. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!