fbpx

Renginiai | Paskaitos

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo 2022 m. vasario 15 d.!
programa_moterims
STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims
6 savaičių (+1 įvadinė) programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ KOVO 7 D.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Visa svarbiausia informacija apie gimdymą ir kaip jam pasiruošti. RENGINYS GYVAI vasario 28 d. ARBA ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
2-4 mėn. kūdikio motorinė raida | Praktinis užsiėmimas
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Greta Kardokaite apie 2-4 mėn kūdikio motorinę raidą – kūdikio nešiojimo padėtys, kūdikio raumenų tonuso įvertinimas, gulėjimas ant pilvo.
Hipnogimdymas: mitai ir tiesos
Pasaulyje vis labiau populiarėja ir gimdymo metu taikomi HIPNOGIMDYMO metodai, padedantys būsimai mamai ir tėčiui atsipalaiduoti prieš gimdymą ir jo metu. Šioje paskaitoje sužinosite, kas tas hipnogimdymas, bei panagrinėsime tiesas ir mitus apie jį. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Viskas apie virkštelės kamienines ląsteles
Paskaitoje pateikiama informacija apie virkštelės kamienines ląsteles, jų panaudojimą šiuolaikinėje medicinoje, jų surinkimą, saugojimą ir šio proceso svarbą. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Genetiniai tyrimai | Paskaita su genetike
Paskaitos su gydytoja genetike Sandra Tumėne įrašas. Gydytoja supažindina su genetinių tyrimų svarba, papasakoja apie tai, kokia informacija gaunama tyrimų pagalba ir kodėl jie rekšmingi. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Subtiliai I Apie Cezario operaciją
Cezario pjūvis - viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, kurios didžioji dalis žmonių net nelaiko operacija. Kai kurie sako, kad tai yra lengvesnis kelias nei vaginalinis gimdymas, bet ar tikrai taip yra? Šios paskaitos metu išsamiai aptariame šią gimdymo patirtį iš įvairių perspektyvų. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!