fbpx

Renginiai | Paskaitos

RYŠIO DIRBTUVĖS: MAMA IR KŪDIKIS
Ryšio dirbtuvėse pakviesime trumpam sustoti. Sujungsime teorines žinias ir jų interpretavimą pagal savo mažylio konkrečius poreikius ir savalaikę jo raidą. Atsigręšime į tai, kokios mintys ir jausmai mums neleidžia girdėti savęs, išgyventi savo ir savo mažylio ryšio unikalumo. Išsigryninsime tai, kokie savi jausmai prašosi būti pamatyti ir kaip juos nukreipti meilės, o ne baimės kryptimi. NAUJA CIKLO GRUPĖ vyks nuo spalio 4 d.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. NAUJA GRUPĖ nuo 2022 m. spalio 4 d.!
Pasiruošk gimdymui | Praktinė paskaita su akušere Agne Škudiene
Nepriklausoma akušerė, dviejų vaikų mama Agnė Škudienė padės susisteminti Jūsų turimas žinias, o taip pat praplės akiratį rečiau aptariamomis, "nepatogiomis" temomis. Seminare bus daug praktinės informacijos, kuri padės pasiruošti iššūkiams, laukiantiems gimdymo ir ankstyvuoju pogimdyminiu laikotarpiu. NAUJA grupė startuoja spalio 6 d!
Pirmoji pagalba kūdikiams ir vaikams | Online seminaras su gydytoja Igne Kairiene
Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir linkime jiems visko geriausio. Tačiau kartais kai kurie dalykai nuo mūsų nepriklauso ir tenka reaguoti greitai. Gydytoja Ignė Kairienė online seminaro metu kalbės apie tai kaip tinkamai reaguoti į ekstrines situacijas: sužinosite tinkamą veiksmų seką vaiko sveikatai ir gyvybei išsaugoti. ONLINE seminaras vyks RUGSĖJO 21 D.
Darželinukų sveikata I Su gydytoja Igne Kairiene
Vaikams pradėjus lankyti darželį sudažnėja mažųjų sirgimas. Vaikų ligų gydytoja, hematologė Ignė Kairienė online paskaitoje kalbės apie svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant vaikui eiti į daželį ir jau lankant jį. ONLINE paskaita SPALIO 12 d.
Mažylių akademija | Praktinis raidos kursas vaikams su tėveliais
MAŽYLIŲ AKADEMIJA - tai 4 praktinių užsiėmimų ciklas mažyliams ir jų tėvams. Akademiją veda savo srities profesionalai, pasitelkdami mokslines žinias, savo kompetenciją ir praktinę patirtį, dirbant su vaikais. Užsiėmimų grupės skirtos vienodo amžiaus mažyliams, kas užtikrina galimybę mokytis ir augti vienodu tempu su efektyvia specialisto pagalba. Cikle bus pateikiamos teorinė informacija ir atliekama daug praktinių užduočių. Pasibaigus vieno amžiaus grupės užsiėmimams bus organizuojama kito amžiaus mažylių grupė. NAUJA GRUPĖ startuos RUGSĖJO 23 D.
STIPRI MOTERIS | Viso kūno stiprinimo programa
Treniruočių įrašai moterims "Stipri Moteris". Bus naudojama progresyvios perkrovos principas, tai yra, palaipsniui didinama apkrova, kad raumenys stiprėtų. Ši programa subalansuota moterims, kurios nori efektyviai treniruotis. Jungtis galite JAU DABAR.
programa_moterims
STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims
6 savaičių (+1 įvadinė) programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ LAPKRIČIO 7 D.
Naujagimio kasdienė priežiūra | praktinis seminaras su akušere
Vaiko gimimas vienas iš nuostabiausių ir jautriausių gyvenime momentų, pilnas begalinio džiaugsmo bei tuo pačiu keliantis daug klausimų. Kaip pakelti, kaip perrengti, kiek rengti ir kaip reikės maudyti? O kur dar pilvo diegliai, atrūginimas, bambutės valymas! Tai neramina būsimus tėvus. Suprantame, todėl šiame mokomajame video cikle sudėjome viską, kas dažniausia kelia klausimų kūdikio tėvams apie naujagimio kasdienę priežiūrą. ĮSIGYK ĮRAŠUS!
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Hipnogimdymas: mitai ir tiesos
Pasaulyje vis labiau populiarėja ir gimdymo metu taikomi HIPNOGIMDYMO metodai, padedantys būsimai mamai ir tėčiui atsipalaiduoti prieš gimdymą ir jo metu. Šioje paskaitoje sužinosite, kas tas hipnogimdymas, bei panagrinėsime tiesas ir mitus apie jį. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Subtiliai I Apie Cezario operaciją
Cezario pjūvis - viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, kurios didžioji dalis žmonių net nelaiko operacija. Kai kurie sako, kad tai yra lengvesnis kelias nei vaginalinis gimdymas, bet ar tikrai taip yra? Šios paskaitos metu išsamiai aptariame šią gimdymo patirtį iš įvairių perspektyvų. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
ĮVADAS Į KUKSANDO | PRAKTINIS SEMINARAS-PRATYBOS
Pasidalinsime Rytų patarimais, kaip įveikti stresą, nuraminti protą. Mokysimės meditacijos ir taisyklingo kvėpavimo, aiškinsimės, kaip nuraminti besisukančias mintis, nerimą. Sužinosite pagrindinius akupresūros taškus, mokysimės taisyklingai juos spausti, derinti judesį ir kvėpavimą. Vyks RUGSĖJO 18 d!
Genetiniai tyrimai | Paskaita su genetike
Paskaitos su gydytoja genetike Sandra Tumėne įrašas. Gydytoja supažindina su genetinių tyrimų svarba, papasakoja apie tai, kokia informacija gaunama tyrimų pagalba ir kodėl jie rekšmingi. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
MAMŲ SAVITARPIO PALAIKYMO GRUPĖ | Ryto mamų susitikimai
Tai erdvė, į kurią gali ateiti kiekviena - tiek ta, kuriai šiuo metu reikia palaikymo, kuriai reikia erdvės kalbėti, pabūti, pajausti bendrumą, tiek ir ta, kuri nori duoti palaikymo ar pasidalinti savo patirtimis, išgyvenimais, jausmais. Šie ryto susitikimai pirmiausia bus vieta BŪTI. Kursime saugumą sau ir šalia esančiai mamai. Būsime, klausysime, išgirsime, kalbėsime, o jeigu norėsis - tylėsime. Būsime be jokio išankstinio nusiteikimo, lūkesčio ar reikalavimų sau. PIRMAS susitikimas RUGSĖJO 29 D.
Kūdikio nešiojimas ir priemonės
Sertifikuota nešiojimo mokytoja, vaikų nešiojimo praktikė ir trijų vaikų mama Gabrielė Pravilonienė praktiniame seminare pasakoją apie nešiojimo naudą, svarbiausius taisyklingo nešiojimo principus bei priemonių įvairovę. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Visa svarbiausia informacija apie gimdymą ir kaip jam pasiruošti. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!