fbpx

Renginiai | Paskaitos

programa_moterims
STIPRI KAIP MAMA | Atsistatymo programa moterims
6 savaičių programa, skirta pagimdžiusioms moterims, nesvarbu, kiek laiko praėjo po gimdymo. Tai ne sporto programa, tai kūno, fizinio pajėgumo, mobilumo atstatymo po gimdymo programa. NAUJA GRUPĖ NUO KOVO 1 d.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Nauja ONLINE grupė nuo KOVO 4 d.!
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą – praktinį pasiruošimą gimdymui. Visa svarbiausia informacija apie gimdymą ir kaip jam pasiruošti. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Viskas apie virkštelės kamienines ląsteles
Paskaitoje pateikiama informacija apie virkštelės kamienines ląsteles, jų panaudojimą šiuolaikinėje medicinoje, jų surinkimą, saugojimą ir šio proceso svarbą. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Kūdikio augimas I Praktinis užsiėmimas su kineziterapeute
Paskaita-praktinis užsiėmimas su kineziterapeute Agne Matuziene apie judesio svarbą nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Kalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, bet kartu, kad tai būtų ne sausa informacija, o malonūs atradimai - turėsime praktinę masažo ir mankštos pamoką. ĮSIGYK ĮRAŠĄ!
Nėščiųjų mankštos ONLINE
Fizinė veikla nėštumo metu padeda sustiprinti kūną ir palaikyti gerą emocinę savijautą. Mankštos online - puiki galimybė sportuoti namuose tinkamu metu!
Paskaita su gydytoja genetike Sandra Tumėne
Paskaitos su gydytoja genetike Sandra Tumėne įrašas. Gydytoja supažindina su genetinių tyrimų svarba, papasakoja apie tai, kokia informacija gaunama tyrimų pagalba ir kodėl jie rekšmingi. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!
Subtiliai I Apie Cezario operaciją
Cezario pjūvis - viena iš dažniausiai atliekamų operacijų, kurios didžioji dalis žmonių net nelaiko operacija. Kai kurie sako, kad tai yra lengvesnis kelias nei vaginalinis gimdymas, bet ar tikrai taip yra? Šios paskaitos metu išsamiai aptariame šią gimdymo patirtį iš įvairių perspektyvų. Peržiūrėk įrašą NEMOKAMAI!