Stebuklinga Pradžia: intelektinis ugdymas pirmaisiais metais

 

Seminaras „Stebuklinga pradžia“ GYVAI ir ONLINE!
Šis seminaras subalansuotas besilaukiančioms šeimoms arba šeimoms, neseniai susilaukusioms mažylio. Po šio seminaro – pasirengimą vaiko atėjimui planuosite visai kitaip.

Seminare aptariamos šios temos:

  • Pirmojo septynmečio poveikis visam gyvenimui (kodėl verta pasirūpinti turtinga pažinimui aplinka)
  • Intelektinė naujagimio dienotvarkė ir namų įrengimas
  • Fizinė mankšta – svarbiau už viską (kaip būti, kaip mankštinti)
  • Ženklų kalba kalbantiems mažyliams (kaip ir kodėl verta suprasti, ką sako nekalbantis mažylis)
  • Naujagimio proto mankštos būdai (G.Domano metodų privalumai ir trūkumai, adaptacijos kasdienybėje)Pirmieji metai – auksiniai metai mokyti užsienio kalbų (English? Русский? Espaniol? Visos! Kodėl verta ir kaip mokyti užsienio kalbų)
  • Pirmųjų metų uždaviniai ir pratimų pavyzdžiai.

Tėvai, kurie su Renatos Lazdin siūlomomis vertybėmis susipažįsta vaikui jau paaugus sako: „Kaip gaila, kad naują pasaulį atradome tik dabar!“.

Tėvai, kurie žinių gauna iki vaiko gimimo arba jam tik gimus sako: „Gera žinoti, ką su vaiku veikti, kaip pirmuosius metus paversti kupinais atradimų ir proveržio, o ne tik rūpesčio buitiniais klausimais!“

P.S. pačios Renatos pirmasis pirkinys antrajam mažyliui buvo – sporto kompleksas, o ne vaiko vežimėlis ar nešioklė…

—————————————————————-
Apie lektorę:

Renata Lazdin yra legendinės 7 intelektų lavinimo programos ir knygos “Vienas vaikas – 7 intelektai” autorė, kūdikių akademijos ir vienintelio Lietuvoje keturkalbio vaikų darželio “Mažųjų valdos” įkūrėja. Renata augina beveik septynerių metų sūnų ir neseniai gimusią dukrytę, tad seminaro metu dalinsis labai gyvais potyriais iš savo namų, kuriuose dabar auga kūdikis.

„Kviečiu kiekvienam vaikui sukurti turtingą pažinimui aplinką, patogias sąlygas žaisti. Svarbu pastebėti, kad intelektinis ugdymas apima ir fizinį, ir dvasinį, ir emocinį ugdymą. Ypač pirmaisiais metais.“ – sako Renata Lazdin.

Kviečiame dalyvauti!

REGISTRACIJA: žinute registracija@vilkesnamai.lt
DATA: 2020 m. liepos 13 d. 18:00 – 20:00 val.
KAINA: 20 eur (dalyvaujant vienam) ir 30 eur (dalyvaujant porai). Registracija patvirtinama atsiuntus apmokėjimo kopiją. Artėjant renginiui bus atsiųsti prisijungimo prie paskaitos duomenys.

—————————————————————-
Seminare dėstomas turinys aktualiausias šeimoms su mažyliais iki metų ir besilaukiančioms šeimoms, tačiau daugelis temų tinka taikymui ir viso pirmojo septynmečio metu.
Seminare rekomenduojama dalyvauti be vaikų, o jei tai neįmanoma – pasirūpinti, kad vaikai netrukdytų kitiems seminaro dalyviams.

Papildoma informacija: 861576707 ir 867082111