fbpx

Pasiruošk gimdymui | Praktinis seminaras su akušere Agne Škudiene

Tikriausiai esate perskaitę ir išklausę daugybę istorijų apie gimdymą. Tačiau vis dėl to, ar tikrai žinote, kaip viskas vyksta ir ko tikėtis?

Nepriklausoma akušerė, dviejų vaikų mama Agnė Škudienė padės susisteminti Jūsų turimas žinias, o taip pat praplės akiratį rečiau aptariamomis, „nepatogiomis“ temomis.

Seminare bus daug praktinės informacijos, kuri padės pasiruošti iššūkiams, laukiantiems gimdymo ir ankstyvuoju pogimdyminiu laikotarpiu.

SEMINARO METU
• Išmoksite pastebėti pirmuosius gimdymo ženklus, suprasite, kas iš tiesų vyksta gimdymo metu, ko tikėtis po gimdymo.
• Išbandysite populiariausias ir rečiau sutinkamas gimdymo pozas, sužinosite kokiais būdais gali būti mažinamas gimdymo skausmas, kaip taisyklingai kvėpuoti.
• Susipažinsite su pagrindinėmis medicininėmis intervencijomis ir dažniausiomis komplikacijomis. Suprasite, kaip rutininės procedūros veikia gimdymo eigą ir gimdyvės bei naujagimio būklę.
• Gausite praktiškų patarimų, ką turėti važiuojant gimdyti, kaip gali padėti lydintys asmenys.
• Jūsų laukia jauki aplinka, nedidelės grupės, todėl visada yra galimybė diskutuoti ir gauti individualių patarimų.

APIE MOKYTOJĄ
Agnė Škudienė – kvalifikuota akušerė, dula, dviejų vaikų mama, turinti daugiametę patirtį akušerijos srityje. Seminaro metu ne tik pateikia svarbią, technišką informaciją, tačiau ir gyvenimišką patirtį ir patarimus.

Užsiėmimo trukmė – apie 4 val.
KAINA: 65 eur.

RENGINIO DATA: 2022 m. rugpjūčio 4 d. 9:30, gyvai studijoje
REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt

Dėl papildomos informacijos:
info@vilkesnamai.lt, +370 668 21126

Dalyvavimui rezervuojama vieta atlikus pavedimą ir užsiregistravus žinute nurodytu el.paštu. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.