Paauglių Meditacija

Unikalus ir bene vienintelis toks Vilniuje paauglių savęs pažinimo ir meditacijos kursas! Sąmoningi ir šiuolaikiniai tėvai žino, kad vaiko sėkmė ir laimė priklauso ne vien nuo gero pažymio pažymių knygelėje ar kito edukacinio pasiekimo – vaikas gali būti laimingas pažindamas save, vis stipriau ir stipriau žinodamas, kas jis ir ką nori veikti šiame gyvenime.

Tylos, susikaupimo bei meditacijos valandėlės jau kuris laikas sėkmingai taikomos mokyklose abiejose Atlanto pusėse. Tai padeda spręsti koncentracijos stokos bei santykių mokyklose problemas.

Kol pas mus mokymo įstaigose tai tik įsibėgėja, Vilkės Namai ir Meditacijos mokykla ir jos mokytojas Ugnius Leimontas kviečia į paauglių meditacijos grupę – renkama 12-15 m. amžiaus grupė.

Paauglių meditacija padeda mokytis susikaupti ir gerinti koncentraciją, valdyti savo elgesį, mažinti nerimo jausmą, atpažinti bei susidraugauti su savo jausmais bei pažinti jausmus kituose (empatija). Užsiėmimo metu vaikai nesudėtingų dėmesingumo (mindfulness) bei meditacijos pratimų pagalba mokomi savęs nuraminimo technikos, kuri leidžia labiau susitelkti, pabūti savo mažam pasaulyje, tyloje, pasiklausant savo širdies balso.

Vaikai išmoks dėmesio sutelkimo bei sąmoningo stebėjimo („mindfulness“) praktikos, kuri padės valdyti stresą, mažinti nerimą, didinti kūrybiškumą, ugdyti nuojautą ir svarbiausia – pažinti save.

Grupė orientuota į 12-15 metų vaikus, tačiau, jei manote, kad jūsų vaikas yra pakankamai motyvuotas ir sąmoningas savarankiškai dalyvauti meditacijose, kreipkitės – visada galima pabandyti.

Registruokitės, prisijunkite. Jeigu kam taip bus jaukiau – kviečiame atvykti su tėveliais, kurie galės stebėti pirmąsias meditacijos pamokas.

Treneris

Ugnius Leimontas
Meditacijos mokytojas Ugnius Leimontas – meditacijos entuziastas ir praktikas, tinklaraščio ir meditacijos mokyklos „Meditacija paprastai“ autorius ir įkūrėjas. Ugnius jau kurį laiką intensyviai domisi vaikų meditacija, baigė specialią vaikų meditacijos programą Anglijoje. Meditacijos mokytojas jau kurį laiką veda meditacijos pamokas vaikų darželiuose, keletoje mokyklų bei Antakalnio jaunimo centre. Tai šiltas, empatiškas ir į vaikus kaip visiškai suaugusiems lygias asmenybes žiūrintis meditacijos mokytojas.