Rami Laiminga Būsima | Konferencija besilaukiančioms

Kviečiame į jau TREČIĄ kartą organizuojamą vasaros konferenciją besilaukiančioms moterims „RAMI | LAIMINGA | BŪSIMA“

Ypatingas Jūsų laukimosi laikas – ypatingas mūsų renginys nuostabioje vietoje, kurio metu jūsų lauks ir jus džiugins:
🌸kiekvienos dalyvės laukimo mini fotosesija;
🌸aktualios temos ir puikūs pranešėjai;
🌸grožio ir mini SPA veiklos;
🌸dovanos ir staigmenos.

Susitikime pasidžiaugti sužinoti, atsipalaiduoti ir pasilepinti!
Renginio temos ir pranešėjai:

🌸“MOTINYSTĖS PSICHOLOGIJA“- psichologės paskaita
LINA GERVINSKAITĖ-PAULAITIENĖ – psichologė, socialinių mokslų daktarė, mama. Lina jau gerokai virš 10 metų ypatingai domisi mentalizacija, t.y. gebėjimu reflektuoti tai, kas vyksta mūsų psichikoje, kaip artimame vaiko ir tėvų santykyje randasi vaikų gebėjimas suprasti savo ir kitų žmonių elgesį ir vidinį pasaulį, kaip nuo gimimo per gyvenimą vystosi ir kuo svarbūs prieraišumo santykiai vaiko raidai. Tapimas mama paskatino dar atidžiau pasigilinti į kūdikystės tarpsnį ir motinystės (tėvystės) psichologiją. Lina taip pat dėsto Vilniaus universitete ir konsultuoja Vilniaus psichoterapijos studijoje.

Paskaitos-pokalbio metu pasigilinsime į tai, kokie yra kūdikio poreikiai, ko reikia megztis saugiems prieraišumo santykiams tarp mamos (tėčio) ir kūdikio nuo pat gimimo, aptarsime mamos (ir vėl nepamirštant tėčio) poreikius, galimą savijautą, psichologinius resursus pirmaisiais mėnesiais gimus vaikeliui.

🌸“BESILAUKIANČIOS KŪNAS: KAIP JAM PADĖTI?“
IEVA STERNECKĖ – licencijuota masažo terapeutė, Masažo studija Qune“ įkūrėja. Vaikų šokio pedagogė, vedanti kūrybinius, terapinius judesio užsiėmimus. Ieva kalbėsis apie laimingą besilaukiančios kūną: 1. Kūno pokyčiai nėštumo metu; 2. Profesionalaus masažo nauda organizmui; 3. Iššūkiai kūnui besilaukiant; 4. Savimasažas (pilvas, nugara, rankos)
5. Rekomendacijos laimingam kūnui.
Ieva pamokys savimasažo ir savipagalbos technikų, tinkančių nėštumo metu.

🌸“TRYS SKIRTINGI TRIMESTRAI: KAIP KEIČIASI KŪNAS“
JAMUNA DAO – sertifikuota (PRYT-100) nėščiųjų jogos mokytoja su 15 metų ir daugiau nei 15 000 valandų dėstymo patirtimi. Mokėsi ir stažavosi Australijoje, Indijoje, Indonezijoje, Europoje ir Rusijoje. Jogos specializaciją nėščiosioms įgijo Australijoje su Ana Davis (babyblissyoga.com). Vilniuje Dao jogos studijoje veda grupines jogos pamokas ir patyrimines moterų praktikų grupes.

Jamuna Dao su savo žiniomis ir pačios motinystės patirtimi keliaus per nėštumo trimestrus ir pasidalins, kaip keičiasi kūnas ir kas jam geriausia kiekvienu laikotarpiu, kaip jam padėti meditacijos, jogos praktikos būdu.

Šio užsiėmimo pabaigoje visos besilaukiančios kartu su mokytoja pasimokys atlikti meditaciją „APLANKAU VAIKELĮ“. Nuolat praktikuojant šią meditaciją sukuriamas ryšys su nauja bręstančia gyvybe. Jūs klausiate, o vaikelis jums atsako, jums pasakoja – savo kalba, per jūsų kūno pojūčius, per intuityviai ateinančias įžvalgas. Šis ryšys labai praverčia bendraujant su kūdikiu per patį gimdymą ir atliepiant mažojo žmogučio poreikius pirmosiomis dienomis.

🌸“BESILAUKIANČIŲJŲ SĄMONINGAS STILIUS“
MILDA GLEBUTĖ – sąmoninga asmeninio įvaizdžio konsultantė. Įvaizdis – tai neverbalinis komunikacijos būdas. Tai yra būdas kaip TU pristatai save pasauliui ir kaip pasaulis mato Tave. Laukimo metu taip pat. Po paskaitos vyks stilingos praktinės dirbtuvės – kviečiame atsinešti savo nešiojamų drabužių, aksesuarų. Pasimokysime susidėlioti derinukus visiems gyvenimo momentams, kai pūpso pilvukas.

Kiekvienai dalyvei dovanojame asmeninę mini fotosesiją -jeigu nespėjote dar susiorganizuoti savo laukimo fotosesijos, dalyvaukite ir fotosesiją turėsite prieš renginį kartu su profesionalia fotografe Enrika Paulauskiene.

🌸“IN SENSA BESILAUKIANČIOMS“ | Paskaita ir kvapnios aromaterapinės druskos dirbtuvės
TOMA VYŠNIAUSKIENĖ – kvapų degustacijų ir botaninių kvepalų dirbtuvių vedlė, tiek įkvėpimo ir grožio moterims dovanojanti In SENSA siela. Paskaita ir dirbtuvės, kurių metu:
* lavinsime nosį, uosime ir maišysime eterinius aliejus, tinkančius nėštumo metu.
* mėgausimės gaivia hidrolatų (augalų vandens) migla.
* visos dalyvės susikurs ir išsineš kvapnią druską kojų vonelėms pasimėgauti namuose.

🌸AKIMIRKOS –
fotografė Enrika Paulauskienė (Emrata Photography) Bernardinų sode įrengtoje fotoerdvėje įamžins kiekvieną norinčią turėti atminčiai savo laukimo nuotraukų .

🌸DOVANOS IR STAIGMENOS –
– Kiekviena dalyvė gaus 100 eur dovanų kuponą FamiCord paslaugoms (daugiau info: www.placenta.lt, Kamieninių Ląstelių Bankas Placenta)
– Chicco Lietuva dovanos;
– L’OCCITANE en Provence dovanos;
– COZY CUTS grožio studija šeimai dovanos;
– Studijos Vilkės namai dovanos;
– WaterWipes Lietuva dovanos;
– Gentle Day dovanos;
– Nėštumo kalendorius dovanos;
Ir dar daug kitų staigmenų!

Taip pat jūsų lauks Sugarmour vaišės, skanėstai ir jauki aplinka!

REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt arba FB žinute
KAINA: 52 €/asm. nuo liepos 10 d. bilietai brangs!
VIETA: Sugarmour Vasaros Rezidencija, Vilnius
LAIKAS: liepos 17 d. 12-17 val.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Visa medžiaga dalinsimės soc. tinkluose.

Vietų skaičius ribotas – gana to, kad laukiate vaikelio, registruotis nebelaukite 🙂

REGISTRACIJA

Turite klausimų? Skambinkite tel. 867082111
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Rami Laiminga Būsima | Konferencija besilaukiančioms

52.00

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Kviečiame į jau trečią kartą organizuojamą vasaros konferenciją besilaukiančioms moterims. „RAMI | LAIMINGA | BŪSIMA“ – aktualios temos, stiprūs pranešėjai, kiekvienos dalyvės fotosesija, grožio ir mini SPA veiklos.

Papildoma informacija

Bilietai:

1 asm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rami Laiminga Būsima | Konferencija besilaukiančioms”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *