fbpx

Nėščiųjų mankštos ONLINE

Nėščiųjų mankštos su kineziterapeute sportui namuose!

Sveikas judėjimas nėštumo metu

Laukimas – ypatingas metas moters gyvenime. Norisi, jog viskas eitųsi sklandžiai, vaikelis jaustųsi puikiai. Tačiau būsimai mamai labai svarbu nepamiršti pasirūpinti ir pačia savimi, skirti sau pakankamai dėmesio, švelnumo. Tuo pačiu pasirūpinti savo fizine sveikata.

Kodėl svarbu mankštintis nėštumo metu?

– Judėjimas ne tik padeda moters kūnui tvarkytis su pokyčiais ar gelbsti prasidėjus gimdymo procesui, tačiau turi įtakos ir augančio vaikelio būklei

– Nėščiųjų mankštos metu gerinama laikysena, sumažėja nugaros skausmas, kuris gali atsirasti dėl pasikeitusio kūno svorio centro.

– Mankštos metu gerinamas širdies raumenų darbas, veikiami sąnariai, reguliuojama skysčių cirkuliacija, mažėja kojų venų išsiplėtimo galimybė, kadangi tvirtėja kraujagyslių sienelės, stiprinamas ir palaikomas raumenų tonusas.

– Kai moteris aktyvesnė, gerėja bendra emocinė būklė, nuotaika, ji pati jaučiasi energingesnė, pagerėja miego kokybė.

– Mankštų metu išmokstama taisyklingai kvėpuoti diafragma, tokiu būdu padidinamas deguonies kiekis organizme ir nuotaika tampa pakilesnė.

– Nėštumo metu dėl pasikeitusio kūno svorio centro gali išsivystyti plokščiapadystė, todėl mankštos metu skatiname jos prevenciją.

Gimdymas – tai didelis fizinis krūvis organizmui. Todėl stipresni raumenys ir bendra didesnė fizinė ištvermė padės lengviau išgyventi gimdymą, kuris gali trukti ir kelias paras, ir išstumti vaikelį gimdymo metu. Mankštos metu sustiprinti tarpvietės raumenys yra elastingesni, tad mažėja plyšimų tikimybė.

Fizinė veikla nėštumo metu padeda ne tik sustiprinti kūną, bet ir palaikyti gerą emocinę savijautą.

Nėščiųjų mankštos subalansuotos besilaukiančioms, jų metu sportuojančių moterų prašome būti atidžioms ir švelnioms sau, kadangi mankštos pakankamai intensyvios. Prisijungus prie mankštų suteikiama galimybė užduoti klausimus trenerei.

Prisijungimas prie tiesiogiai vykstančių mankštų – 15 eur/kartas.
Prisijungimas prie 10 mankštų įrašų – 40 eur.
Jeigu nori įsigyti, parašyk mums – registracija@vilkesnamai.lt