Mandala dance praktika

MANDALA DANCE | JUDESIO MEDITACIJOS UŽSIĖMIMAI SU SIMONA ARSLAN

„MYLĖTI SAVE – tai rūpintis savo gyvenimu, suteikiant sau teisę į patį įvairiausią patyrimą, kol pamilsi save. Tik tuomet sveikas kūnas, kupinas energijos, sukurs tokį gyvenimą, kokio tu nori“, – sako nuostabioji mokytoja Simona Arslan.

Mandala dance (judesio meditacija) – tai šokis, kuris atspindi mūsų kūno ir universalios Mandalos sakralią geometriją. Tai judesio praktika, kurios metu dirbama su energija, kūnu ir sąmoningumu ir visa tai susiveda į ŠOKĮ.

Praktika grąžina mus į sąmoningą buvimą kūne, atkuria ryšį su sakraliomis moteriškomis kūno dalimis, padeda įsižeminti ir subalansuoti energijas. Aktyvuoja ir balansuoja dešiniojo ir kairiojo smegenų pusrutulių veiklą. Tokiu būdu lengvai grįžtame į savo natūralų ritmą ir susijungiame su savo instinktais, moteriška išmintimi, meilės, šviesos, harmonijos šaltiniu.

Praktikos metu dirbsime su visu kūnu: atkursime saugumo jausmą, pusiausvyrą, išlaisvinsime klubų judrumą, kuriame slypi džiaugsmas ir ekstazė, išjudinsime pilvą, kuris atsakingas už malonumus ir juoką gyvenime, atkursime ryšį su krūtinės ląsta, širdimi, kuri atsakingai už meilės, atjautos, priėmimo jausmus, atlaisvinsime kaklo, pečių juostos raumenis, kad taptumėme dar labiau atvirtos, pasitikinčios pasauliu ir siekiančios savo tikslų ir atrasime kiekviena dvasingumą savyje ir nersime į jį vis giliau ir giliau.

Kuo stipriau jaučiame savo kūną, tuo laimingesnės tampame, ir nebeturime neadekvačių iliuzijų, kurios kelia tokius jausmus kaip apatiškumas, nusivylimas, depresija ar energijos trūkumas. Viršutinė kūno dalis siejama su sąmoningumu ir Ego, apatinė – su pasąmone ir seksualumu. Mitologijoje diafragma lyginama su žemės paviršiumi. Žemiau diafragmos – tamsiųjų jėgų buveinė, aistros nepasiduodančios proto kontrolei. Viršutinės kūno dalies jausmai artimesni sąmonei, tad lengviau paklūsta Ego.

APIE UŽSIĖMIMŲ MOKYTOJĄ:
Užsiėmimus veda SIMONA ARSLAN – sertifikuota Mandala dance instruktorė, 4 metus praktikuojanti emocinio intelekto (EQ) ir savireguliacijos metodikos (DFB) praktikas, praėjusi mokymosi meditacines praktikas trukusias po vienerius metus (tokias kaip Moteriškos prigimties atskleidimas, Vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimas, erotikos menas). Simona taip pat daugelį metų šoka pilvo šokius ir šiuo metu studijuoja geštaltinę prichoterapiją.

APRIBOJIMAI PRAKTIKAI:

Šią judesio meditaciją gali praktikuoti moterys nuo 18 metų, bet kokio kūno sudėjimo ir fizinio pasirengimo moterys, kadangi tai stipri ir giliai transformuojanti praktika.

Praktika turi tam tikrus sveikatos apribojimus. Labai prašome būti švelniomis ir dėmesingomis sau, kai praktikuosite Mandala dance praktiką. Tai susiję su sąmoningumu ir atsakomybe už tai ką darome.

Prieš užsiėmimą būtinai praneškite mokytojai, jei mažiau nei prieš metus (ar šiuo metu) turėjote operaciją, psichinės ligos gydymą, onkologijos, širdies ir kraujagyslių ligos, nugaros, smegenų traumas, dubens ir apatinių galūnių lūžius, akmenis vidaus organuose, auglius, cistas.

Dalyvaudamos užsiėmime prisiimate atsakomybę už savo būklę visais lygmenimis (kūnu, emocijomis, protu) praktikos metu ir po jos.

APRANGA
Patogi, jogai ar kitiems užsiėmimams tinkanti apranga. Jauskitės patogiai.

REGISTRACIJA:
Užsiėmimai vyks susirinkus ne mažiau keturių asmenų grupei.
Registruotis iš anksto: simona.arslandance@gmail.com
Užsiėmimų vieta: Studija „Vilkės namai“, (Ogmios miestas, OUtlet par, Laisvalaikioterasa II a., Lakūnų g. 24, Vilnius)
Laikas: liepos 26 d. (penktadienis) 17 val.
Kaina: 12 eur./asmeniui (mokėti grynais vietoje)

Esi laukiama.