Mamos ir dukros diena su akrojoga

 

Tai renginys skirtas mamos ir dukroms, kurios galbūt per nesibaigiančius darbus, nuolatinį skubėjimą ar kitus rūpesčius pamiršo, koks svarbus yra laikas, praleistas drauge.

Kviečiame palikti rutiną užnugaryje ir bent kelias valandas lesti sau ir savo dukrai/mamai pasidžiaugti buvimu šalia ir kartu išmėginti akrojogos užsiėmimą!

Akrjoga – tai  jogos atšaka, suraizgyta iš akrobatikos pratimų, jogos filosofijos bei tajų masažo elementų. Užsiėmimo metu dirbdamos porose atliksime smagius, nesudėtingus, atpalaiduojančius fizinius pratimus, kurie padės sustiprinti tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą, mokytis bendravimo ir bendradarbiavimo. Atliekant pratimus ypač aktyviai dirba stabilizacinė sistema ir gilieji raumenys, todėl užsiėmimas taip pat bus naudingas grožiui bei sveikatai.

Nors užsiėmimas labiau orientuotas į mamas ir dukras, tačiau jame gali dalyvauti ir draugės arba netgi merginos neturinčios poros, tačiau norinčios išmėginti akrojogą.

Užsiėmimą ves patyrusios trenerės Raminta ir Viktorija, kurios praktikuoja akrojogą jau ne vienerius metus. Joms tai užsiėmimas, mokantis bendravimo, atsipalaidavimo, susiklausymo, stiprinantis draugystę ir suteikiantis treniravimosi džiaugsmą.

🔸DATA: gegužės 11 d.
🔸LAIKAS: 12.30 – 14.30 val.
🔸VIETA: Vilkės namai
🔸KAINA: 12€/asm., 20€/porai

REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt

Papildoma informacija tel. +370 670 82111; +370 615 76707 arba el. paštu info@vilkesnamai.lt

REGISTRACIJA

Turit klausimu? Skambinkit tel. 867082111, tel. 861576707
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Mamos ir dukros diena su akrojoga

12.0020.00

Šis užsiėmimas skirtas mamoms ir dukros, kurios norėtų pasidžiaugti buvimu šalia ir išmėginti akrojogos užsėimimą.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Šis užsiėmimas skirtas mamoms ir dukroms, kurios norėtų pasidžiaugti buvimu šalia ir išmėginti akrojogos užsėimimą. Akrojogos metu porose atliksime smagius, nesudėtingus, atpalaiduojančius ir emociškai suartinančius fizinius pratimus, kurie padės sustiprini tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą, mokins bendravimo ir bendradarbiavimo.

Papildoma informacija

Bilietai:

1 asm., 2 asm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mamos ir dukros diena su akrojoga”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *