L Ė T A S savaitgalis

Kartojam – L Ė T A S savaitgalis, bobų vasaros versija.

Begėde! Tu, kuri drįsti pasvajoti apie nerūpestingą laiką sau. Kviečiam Tave iššvaistyti visą savaitgalį katiniškam poilsiui Tundroje!

Niekam neišduosim, kad šitiek laiko nebuvai už nieką atsakinga, neskubėjai, savęs netobulinai ir Tavo galva buvo tokia tuščia! Tokia tuščia, kad joje net atsirado vietos naujoms mintims.

KAS?
– 2 nakvynės nuo miesto ritmo nutolusioje sodyboje
– Pilnas vegetariškas maitinimas
– Ryto mankštos
– Meditacijos
– Moterų ratas
– Įtampos mažinimo ir kūno pažinimo praktika
– Express būrimai ir ritualas sėkmei
– Šildantis moksos ritualas ir paskaita
– Rudeniškos maudynės
– Pirties ir kubilo malonumai
– Galimybė pasimėgauti masažu (už papildomą mokestį)
– Sodyboje esančios pramogos
– Gamtos dovanos ir gėrybės
– Užtektinai laisvo laiko knygai
– Gera moteriška draugija, pokalbiai ir nauja energija
————————————————
Savaitgalis bus skirtas poilsiui, energijos susigrąžinimui ir pasikrovimui, tad programa orientuota į tempo sulėtinimą ir poilsį kūnui bei protui. Taip pat, rudenį labai norisi šilumos, jaukumo, šiek tiek paslaptingumo – pagal tai suplanavome veiklas. Dalyvavimas veiklose visiškai laisvas- jeigu Tau labiau norėsis miegoti arba suptis hamake ir skaityti knygą, taip ir padaryk!

MOTERŲ RATAS/VAKARO SESIJA – susipažinsime ir kiekviena pasidalinsime tuo, kuo norėsime. Tai, kas vyksta susitikus moterims, yra tiesiog stebuklas daugeliu prasmių. Kiekvienai atskirai ir savaip bei visoms kartu.

RYTO MANKŠTA – ryto mankšta pilates, jogos ir tai chi pratimų pagrindu pozityviam ir energingam dienos startui! Jeigu oras leis, mankštinsimės lauke su nuostabiu vaizdu į ežerą (pasportavus taip smagu iškart į jį įšokti…) !

ĮTAMPOS MAŽINIMO IR KŪNO PAŽINIMO PRAKTIKA – kūnas yra tobulas įrankis, kuris mums parodo ar gyvename taip, kaip norime ar esame tikros ir atviros sau. Lengva kūno judesio praktika, kvėpavimas, kūno skanavimas, įtampos mažinimo užsiėmimas. Lengvas kūnas, atpalaiduotos įtampos ir daugiau pojūčio.

ŽVILGSNIS Į ATEITĮ ir RITUALAS SĖKMEI- nesvarbu tiki tuo ar ne, bet akies krašteliu pažvelgti į ateitį juk labai įdomu! Visos norinčios gaus express būrimus rutuliu, kortomis, svareliais. Taip pat, atliksime ritualą sėkmei pritraukti.

PIRTIS, KUBILAS, NAKTINĖS MAUDYNĖS – šeštadienio vakarą pakviesim užbaigti atsipalaiduojant pirtyje, karštame kubile ir maudynėmis ežere. Kas gali būti geriau vėstant ir rudenėjant orams?

MOKSOTERAPIJA. ŠILDYMAS PELYNO CIGARU – Mūsų kūnas nuostabiai sutvertas. Jis turi puikų savigydos mechanizmą, tik reikia žinoti, kokį „mygtuką“ paspausti, kad jį įjungtume. Kinai tūkstantmečius rinko žinias apie tai ir sėkmingai jas taikė gydyme bei profilaktikoje. Tam tikrų biologiškai aktyvių taškų šildymas pelyno cigaru yra vienas iš būdų stiprinti imunitetą bei sveikatinti įvairias mūsų organizmo sistemas. Tai gana paprastas ir labai efektyvus sveikatos palaikymo būdas pradedant kūdikiais ir baigiant senoliais.

MOTERIMIS RŪPINSIS:

AISTĖ RAPCEVIČIENĖ – trenerė, grupinių treniruočių entuziastė, viena iš studijos “Vilkės namai” kūrėjų. Ji tiki ir moko kitus, kad judesio pagalba galima valdyti savo savijautą – mažinti įtampą, nusiraminti, įsikrauti jėgų, pagerinti nuotaiką, slopinti skausmus.
Aistė rūpinsis visų gera energija, jos atkūrimu per šypseną ir judesį.

EGLĖ AUKŠKALNIENĖ – sporto užsiėmimų trenerė, ICF sertifikuota koučingo specialistė, viena iš studijos „Vilkės namai‘ kūrėjų, moterų stovyklų ir seminarų organizatorė, psichologijos studentė, masažo ir rytų medicinos praktikė. Eglė ves vakarines moterų sesijas bei kūno pažinimo praktikas ir rūpinsis visų bendrumu ir ramybe. Esant poreikiui, galėsite turėti asmenines sesijas rūpimu asmeniniu, veiklos, kūrybos ar kitu klausimu

MARTA PALIUKIENĖ – moteriškų iniciatyvų, rengnių organizatorė, viena iš studijos „Vilkės namai“ kūrėjų, marketingo profesionalė. Marta rūpinsis savaitgalio sustygavimu, patogumu ir komfortu, kad lėtas savaitgalis vyktų lėtai ir sklandžiai.

GERDA RED – daugiau nei 30m. patirtį turinti tarologė, parapsichologė, psichoanalitikė, Karališkosios Pranašautojų Gildijos įkūrėja, gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

AUKSĖ BAKANIENĖ – masažo pedagogė, Reabilitacijos ir alternatyviosios medicinos magistrantė, Lietuvos masažuotojų asociacijos viena iš iniciatorių ir valdybos narių, Sveikatos rūmų narė. Savo paieškų kelią pradėjo 2010m. 2013m. baigė Tradicinės Kinų medicinos „Neijing“ mokyklą, iki šiol studijuoja Tradicinės Tibeto medicinos akademijoje, semiasi žinių įvairiuose savęs pažinimo, sveikatos palaikymo, atstatymo metodikų seminaruose, dalyvauja įvairiose konferencijose ir pan. Turimas žinias taiko savo darbo praktikoje. Veda „Meridianinio masažo“ mokymus (sertifikuota mokytoja). Moto: „Gera dalintis ir vienytis!“

———————————————

KUR?
– Sodyba „Tundra“, Nastazavo k. 3, Ignalinos raj., LT-30190 Nastazavas, Lietuva

KIEK?
– 210€/asm.
Pagal pageidavimą už papildomą mokestį galime pasirūpinti ir atvežimu į vietą.

KADA?
– Spalio 4-6d.
Atvykimas penktadienio vakare nuo 17h

NORI DALYVAUTI AR TURI KLAUSIMŲ?
– Rašyk FB arba registracija@vilkesnamai.lt
– Skambink 861576707, 867082111

Sodyba – ne guminė, o pavargusių daug, tad skubėk rezervuotis vietą.

REGISTRACIJA

Turit klausimu? Skambinkit tel. 867082111, tel. 861576707
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

L Ė T A S savaitgalis

210.00

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Spalio 4-6 d. kviečiame neplanuoti nieko – įsimesk treningus ir numesk koją nuo greičio pedalo! Ruošiam tau LĖTĄ, NERŪPESTINGĄ ir NEĮPAREIGOJANTĮ poilsį!

Papildoma informacija

Bilietas:

1 asm., 2 asm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “L Ė T A S savaitgalis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *