fbpx

Iyengar joga

Iyengar joga vadinama vieno žymiausio Indų jogo B.K.S Iyengar vardu. Ši joga yra itin metodiška ir nuosekli. Ypatingas dėmesys skiriamas asanų/kūno padėčių atlikimo tikslumui ir lygiavimui.
Iyengar jogoje naudojamos pagalbinės priemonės padedančios teisingai atlikti asanas/kūno padėtis, nepriklausomai nuo kūno lankstumo, stiprumo ar amžiaus.
Taisyklingai atliekamos asanos pagal tinkamą eiliškumą ir kvėpavimo technikų derinys yra raktas į puikią savijautą, kuri leis jums būti aktyviems jūsų kasdieninėse veiklose ar sporte ir suteiks daugiau bendros vidinės harmonijos!

Užsiėmimą veda sertifikuotas Iyengar jogos mokytojas Erikas, kuris praktikuoja jogą daugiau nei 10 metų. Mokėsi iš geriausių Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Vokietijos, JAV, Italijos bei indijos Iyengar jogos mokytojų. 2018m. intensyviai gilino žinias Indijoje, Iyengar jogos institute. Reguliariai lanko jogos seminarus Lietuvoje ir kitose šalyse.

Kam skirta: Tinka visiems norintiems pradėti ir jau lankantiems jogą.

Apranga: Patogi sportinė.

Kainos:
8k. abonementas – 64eur
4k.abonementas – 40eur
1k. abonementas – 12eur

Kontaktai:
Erikas Lekerauskas
Mob: 8 656 30868
El.p: erikas.lekerauskas@gamail.com
FB Erikas Lekerauskas

treneris

Erikas Lekerauskas
Erikas Lekerauskas - sertifikuotas Iyengar jogos mokytojas, kuris praktikuoja jogą daugiau nei 10 metų. Mokėsi iš geriausių Lietuvos, Latvijos, Austrijos, Vokietijos, JAV, Italijos bei indijos Iyengar jogos mokytojų. 2018m. intensyviai gilino žinias Indijoje, Iyengar jogos institute. Reguliariai lanko jogos seminarus Lietuvoje ir kitose šalyse.