fbpx

Vakaro HATHA joga

Kas vyksta jogos užsiėmimo metu?
Jogos užsiėmimo metu susipažinsite su autentiška Hatha joga ir atliksite jogos kvėpavimo pratimus (pranayama), asanas (sinchronizuotus su kvėpavimu judesius, kurie natūraliai pereina vienas į kitą) meditaciją ir joga nidrą (atsipalaidavimą).

Ar jums verta dalyvauti jogos užsiėmimuose?
Atsakyti Jums. O ieškant atsakymo, verta prisiminti, kad joga, tai – būdas suteikti jūsų kūnui stiprumo ir lankstumo, o protui – ramybės ir atsipalaidavimo.
Bėgant laikui mūsų kūnas tampa vis silpnesnis, silpnėja raumenų jėga ir jie sutrumpėja. Taikydami asanas kasdieniniame gyvenime sustipriname ir tempiame raumenis, dėl to tampame energingi ir sveiki.
Taikydami kvėpavimo pratimus ir meditaciją išmokstame valdyti stresą, neįsitempti ir atsipalaiduoti net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Be to, medituodami įsigiliname į save ir susipažįstame su savo tikruoju aš.
Jogos užsiėmimai, tai – galimybė įsiklausyti į save.

„Nes joga prasideda nuo klausymosi. Klausydamiesi, mes suteikiame erdvės tam, kas yra“ Richardas Freemanas

Kas veda užsiėmimus?
Ilona Kibildienė – sertifikuota jogos mokytoja. Intensyviai praktikuoja Hatha jogą nuo 2011 m. Baigė įvairius meditacijos ir Hatha jogos kursus. Nuo 2017 m. – jogos mokytoja, turinti 350 val. Šri Šri jogos mokyklos sertifikatą (sertifikuota Tarptautinio Jogos Aljanso ir Indijos Jogos mokyklos prie AYUSH Ministerijos). Nuo 2017 m. veda Hatha jogos ir meditacijos užsiėmimus.
Tad jeigu laikas Jums tinkamas, prisijunkite prie besiformuojančios jogos praktikos grupės.

Užsiėmimų kainos:
4 kartai (galioja 4 savaites) – 35 eur
8 kartai (galioja 9 savaites) – 70 eur
1 kartas -12 eur

Registracija į užsiėmimus:
kiilona@gmail.com
860102385
IG @joga_su_ilona