Giedrė Mickevičienė

Šiuolaikinio šokio šokėja, mokytoja bei Body Control Pilates™ sertifikuota instruktorė. Būdama visai dar vaikas svajojo būti balerina, todėl ne vienus metus šoko baletą ir lankė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, baleto skyrių.

Giedrei savo kaip šokėjos karjeroje dar visai jaunai teko susidurti su įvairiais kūno skausmais, neaišku iš kur kylančiomis traumomis bei jausmu, kad nebepatogu būti savo pačios kūne. Visa tai ją atvedė į Body Control Pilates pasaulį.

Šiandien Giedrė sėkmingai dalinasi savo sukauptomis žiniomis vesdama Pilates užsiėmimus ir tiki, kad ši metodika pagerina savijautą, gyvenimo kokybę bei sugrąžina sveikatą.

Dula

Brigita Balsienė

Mama, postpartum (pogimdyminė) dula ir integruotos kūno ir judesio terapijos trečių (paskutinių) metų studentė. Brigita sako “Aš palaikau mamas per jų radikalausius pokyčius, kuriuos atneša motinystė.

Daugiau →
Jogos mokytoja gabija Jonaitė
Jogos mokytoja

Gabija Jonaitė

jogos mokytoja, padedanti būsimoms mamoms susikurti pozityvią nėštumo ir gimdymo patirtį pasitelkiant jogos, Hypnobirthing bei ThetaHealing metodus. Laiminga moteris, žmona, mama.

Daugiau →
Kineziterapeutė

Gintarė Indrašienė

Nėščiųjų mankštą veda Gintarė Indrašienė – kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Gintarė nuolat tobulina žinias įvairiuose mokymuose. Šiuolaikinis požiūris bei ilgametė

Daugiau →

Neturite paskyros? Galite greitai ir lengvai užsiregistruoti čia:

Registracija

Loading...