fbpx

Vinyasa Flow Yoga

Nuolatinėje tėkmėje – taip galima apibūdinti Vinyasa Flow jogos praktiką. Tai vienas iš populiariausių jogos stilių visame pasaulyje, kuriam įtakos turi tai, jog Vinyasa Flow pasižymi savo laisvumu, dėl to kiekviena praktika būna vis kitokia ir niekada nežinai, ko gali tikėtis atėjęs į užsiėmimą.

Vinyasa Flow stiliuje didelis dėmesys skiriamas kvėpavimo technikai ir jos suderinimui su judesiu. Praktikos pasižymi „plaukiančia choreografija“, kai asana išplaukia iš prieš tai esančios ir taip paneriame į judesio meditaciją. O asanos tarsi mūsų kasdienybės metafora atskleidžianti kaip mes elgiamės skirtingose situacijose, pavyzdžiui, kai pasidaro sunku, nepatogu, kai panyram į savo rutiną. Praktikų metu gimsta daug įžvalgų ir naujų suvokimų apie save.

Vinyasa Flow yra apie harmoniją ir vidinį balansą, apie minčių nuraminimą ir dėmesio sutelkimą ir tuo pat metu ši praktika lavina balansą, lankstumą ir stiprina kūną.

Ši praktika tuo ir ypatinga, kad veikia netik kūną, bet ir sielą.

Pamokos yra atviro lygio, skirtos tiek jau praktikuojantiems, tiek ir pradedantiesiems, nes pateikiami skirtingi judesių variantai pagal sudėtingumo lygį.

1 pamokos kaina – 10 eur, mėnesio abonementas – 35 eur.

Registracija:
www.highheelsdance.lt
IG:@zydrehighheels
FB: Žydrė High Heels Dance