Eglė Lisaitė

Kineziterapeutė, turinti daug patirties dirbant reabilitacijos srityje.

Eglė yra sertifikuota Pilates trenerė ir jau daugiau nei 20 metų dirba su nėščiosiomis, veda užsiėmimus mamytėmis su kūdikiais.

Atsižvelgdama į fiziologinius nėščiųjų kūno pokyčius ir moters kūno metamorfozes, Eglė meistriškai pritaiko specialius pratimus ne tik stiprinančius nugaros raumenis, bet ir mažinančius padidėjusią įtampą viršutinėje bei apatinėje nugaros dalyse. Taip pat užsiėmimo metu stiprinami gilieji bei dubens dugno raumenys, gerinamas sąnarių mobilumas bei stabilumas.

Mankštos dėka būsima mamytė jaučiasi daug lengviau bei paruošiama būsimam gimdymui.

Dula

Brigita Balsienė

Mama, postpartum (pogimdyminė) dula ir integruotos kūno ir judesio terapijos trečių (paskutinių) metų studentė. Brigita sako “Aš palaikau mamas per jų radikalausius pokyčius, kuriuos atneša motinystė.

Daugiau →
Jogos mokytoja gabija Jonaitė
Jogos mokytoja

Gabija Jonaitė

jogos mokytoja, padedanti būsimoms mamoms susikurti pozityvią nėštumo ir gimdymo patirtį pasitelkiant jogos, Hypnobirthing bei ThetaHealing metodus. Laiminga moteris, žmona, mama.

Daugiau →
Kineziterapeutė

Gintarė Indrašienė

Nėščiųjų mankštą veda Gintarė Indrašienė – kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Gintarė nuolat tobulina žinias įvairiuose mokymuose. Šiuolaikinis požiūris bei ilgametė

Daugiau →

Neturite paskyros? Galite greitai ir lengvai užsiregistruoti čia:

Registracija

Loading...