Vaikų meditacija

Sausio 20d., 11 - 11:45 val.

Mano kūdikis vien tik miega ir miega- sako vienos mamos. Kai tuo tarpu kitos – tik ir svajoja apie nors vieną naktį pamiegoti ilgiau nei tris valandas, nes kūdikėlis tikras “nemiegalius”.

Mamos puikiai žino, kad visi vaikučiai, jų temperamentai, charakteris yra skirtingi, tačiau ar tikrai vaikučiai skirtingai miega? Ar tikrai vienam mažiukui taip sunku užmigti ir kiek ilgiau išmiegoti? Kiek kūdikėliui reikia miegoti ir ar gali kūdikiai sumaišyti dieną su naktimi? Kodėl vaikelis miegodamas šalia mamos- miega visą naktį, o mama- turi progaą ilsėtis, tačiau ar vaikutis nepripras?

Kviečiame į paskaitą “Ramus naujagimių miegas”, kurioje pasidalinta informacja gali padėti išgirsti, suprasti ir įsiklausyti į kūdikėlio miego poreikius ir juos atliepti su meile, švelnumu ir žinojimu.

Į šią paskaitą kviečiame visus dar tik LAUKIANČIUS SUSITIKIMO su savo mažyliu arba sūpuojančius pačius mažiausiuosius – iki 3 mėnesių amžiaus – vaikučius.

Drauge jaukiai ir išsamiai kalbėsimės apie:
*Naujagimių ir kūdikių miego fiziologiją – kaip miegame mes, suaugusieji, kuo skiriasi pačių mažiausiųjų miegas? Kodėl jis toks trapus ir negilus?

*Vidinis laikrodis – kas tai? Ar naujagimis tokį turi? Kodėl jis vis sumaišo dieną su naktimi?

*Miego „normas“ – kokios jos? Kaip jas vertinti ir kaip suprasti, kad mažylis miega pakankamai?

*Saugią ir jaukią naujagimio miego aplinką – kaip ją taisyklingai paruošti, jog būtumėte kuo ramesni? Ko tikrai prireiks, o ko – visai nereikia?

*Pietų miegą – kodėl jis toks svarbus, kaip dieną migdyti vaikutį, jog jis būtų tikrai saldus, o mažylis gerai pailsėtų?

*„Ketvirtasis trimestras“ – kaip jaučiasi tik gimęs mažylis? Kaip mums, tėvams, pagelbėti jam, jog pažintis su pasauliu būtų kuo malonesnė? Kaip nuraminti įsiverkusį mažylį?

*Ką ir kaip mums „sako“ naujagimis – kai šią kalbą suprasti?

*Prieraišioji tėvystė – kodėl ir kaip priklausomybė augina savarankiškumą? „Mamyčiukai“, lepinimas ir kiti gajūs mitai – ką apie tai sako mokslas?

*Miegas su tėvais vienoje lovoje – kada galima, o kada – nerekomenduojama?

*Vakaro ritualas – kas tai ir kodėl to reikia?

Kartu diskutuosime, aptarsime visus Jūsų klausimus, ieškosime atsakymų ir, žinoma, sklaidysime Jūsų nerimą, kad laukimas ir auginimas būtų kuo džiugesnis!

KAINA – 15 eur (dalyvaujant su sutuoktiniu – 25 eurai).
TRUKMĖ – 3 valandos
VIETA: Studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Vilnius, Outlet parkas, Ogmios miestas (Laisvalaikio terasa, II aukštas, B1 įėjimas (koridorius dešinėje).

Registracija čia:
https://docs.google.com/forms/d/1ZWyH5yi7NxgOkSlEbwIw93dbqHndpRYZVao8UxgMWOE/edit

Dėl papildomos informacijos:
registracija@vilkesnamai.lt arba
FB Vilkės namai
tel.+370670 82111, +37067907000

Paskaitos lektorė – medicinos gydytoja, šeimos medicinos rezidentė Vytenė Menkevičienė, „OpaPupa“ įkūrėja Kaune.

REGISTRACIJA

Turit klausimu? Skambinkit tel. 867082111, tel. 867907000
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Likusios vietos:
Kaina:
Data:

Užsiemimas pilnas, vietų nėra.

Užsiemimas jau buvo.

Privalote užpildyti visus laukus

Džiagiamės, kad nusprendėte atvykti pas mus į studiją.
Kad registraciją būtų patvirtinta prašome atlikti apmokėjimą į nurodytą saskaitą:
MB Vilkės Namai
Sąskaita: LT303500010002423135,
Įmonės kodas: 304422977
Paskirtis: Vaikų meditacija
Kaina:
Atšaukti registraciją į užsiėmimą galite likus ne mažiau nei 5 val. iki užsiėmimo pradžios parašę el.laišką registracija@vilkesnamai.lt arba skambinkite tel.8 670 82111. Rezervaciją į rytinius užsiėmimus galima atšaukti tik iš vakaro iki 21.00 val.
Visa ši inormacija yra išsiųsta Jums el. paštu.
Iki malonaus!Papildoma informacija