Užsiėmimai

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta – tai mediciniškai pagrįstų fizinių pratimų visuma. Atlikti moksliniai tyrimai patvirtina, jog kineziterapeutų sukurtos ir nėščiosioms vedamos mankštos palengvina nugaros ir dubens skausmą bei sumažina šlapimo nelaikymo tikimybę, stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters gerą savijautą.

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems

Tėvystės akademija – tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.

Mankšta po gimdymo

Mankštoje po gimdymo sustiprinsite dubens raumenis, pilvo preso raumenis bei palaikysite bendrą kūno tonusą. Į treniruotę galite ateiti su vaikeliu.

Body Control Pilates

Body Control Pilates – tai kūno visumos mankšta, įskaitant proto ir kūno sąryšį, kvėpavimo, koncentracijos bei pusiausvyros kūne lavinimą. Užsiėmimų pagrindinis tikslas atkurti taisyklingą laikyseną ir natūralius judesius, kurie būtų perkelti į kiekvienos dienos veiksmus.

Treniruotė „Sveika nugara“

Sveika nugara I Treniruotė su kineziterapeute

Kviečiame rytais prieš darbą pasirūpinti savo gera savijauta ir padėti nugarai. Ir ne tik. Užsiėmimą veda profesionali kineziterapeutė Raminta Medvedevaitė.

Vakaro joga

Kviečiame kartu su jogos mokytoja Jolanta praktikuoti klasikinę hatha jogą. Užsiėmimų metu susitelksime į savo kvėpavimą, kūno lankstumą ir stabilumą bei mėgausimės jogos asanomis. Užsiėmimą užbaigsime trumpa meditacija.

Vaikų ir tėvų joga

VAIKŲ IR TĖVŲ jogos mankštelė

Tinka ir niekada nepraktikavusiems tiek tėvams, tiek vaikams – mankštą su jogos elementais darysime kartu. Gražus, sveikas ir prasmingas laikas kartu – tai svarbiausia.

Ryto Joga

Pamokos skirtos pradedantiems bei kurį laiką praktikuojantiems, taip pat visiems, norintiems įtvirtinti jogos pagrindus.

Joga su Aiste

„Aš mėgstu praktikuoti jogą lėtai, apgalvotai, saugiai – įsiklausant į savo kūną.
Siekti rezultatų? O kam? Kur aš juos dėsiu?
Mano kūnas man svarbesnis – su juo planuoju gyventi iki paskutinio atodūsio. Jis mano sielos namai, mano bendrakeleivis atliekant didelius ir mažus kasdienius darbus 💙“
Tai tik mažas trupinėlis to, kuo dalinasi jogos mokytoja Aistė. Ramybė, grynumas, tikrumas – tokia ji.
Ateik. Jausk. Pažink. Patirk.

Relaksacijos metodų kursas

JŪSŲ PATOGUMUI sukūrėme šį meditacijų, kvėpavimo ir kitų relaksacijos metodų bei sąmoningumo lavinimo pratimų kursą, atsižvelgiant į tą faktą, jog dauguma žmonių neturi tiek laisvo laiko, kad galėtų kiekvieną dieną medituoti valandą ir ilgiau. Todėl skirsime kokybiškam restartui vos 30min.

Kūdikių mankštos ir masažo užsiėmimai

Prisilietimas ramina, prisilietimas gydo. Per prisilietimą pažįstame, suprantame, jaučiame. Kūdikiams ypatingai svarbus lietimas, jų glostymas, mamos artumas ir šiluma.

BODYMIND užsiėmimai besilaukiančioms

Terminas „Bodymind“ reiškia kūno ir proto sąveiką, jis naudojamas vakarietiškoje kūno psichoterapijos, holistinio gydymo, meditacijos tradicijoje.

Kai pradedame lauktis, apie gimdymą norisi kuo daugiau sužinoti. Intelektualinės žinios dažnai atneša ne tik ramybę, bet ir pasėja nerimą. Todėl svarbu atsigręžti į kūno išmintį, ugdyti savistabą ir gebėjimą atsipalaiduoti, kad į gimdymą leistumėmės pasitikėdamos savo kūnu

Vaikų ir tėvų meditacija

Vaikų meditacija padeda mokytis susikaupti ir gerinti koncentraciją, valdyti savo elgesį, mažinti nerimo jausmą. Užsiėmimo metu žaidimo forma vaikai mokomi savęs nuraminimo technikos, kuri leidžia įsisavinti būdus kaip susitelkti ir pabūti savo mažam pasaulyje, tyloje, pasiklausant savo širdies balso.

Paauglių Meditacija

Unikalus ir bene vienintelis toks Vilniuje paauglių savęs pažinimo ir meditacijos kursas! Sąmoningi ir šiuolaikiniai tėvai žino, kad vaiko sėkmė ir laimė priklauso ne vien nuo gero pažymio pažymių knygelėje ar kito edukacinio pasiekimo – vaikas gali būti laimingas pažindamas save, vis stipriau ir stipriau žinodamas, kas jis ir ką nori veikti šiame gyvenime.