Treneriai

Agnė Petkutė

Jogos užsiėmimus rytais bei vaikų ir tėvų jogą veda sertifikuota jogos trenerė Agnė Petkutė.

Eglė Aukškalnienė

Užsiėmimus veda trenerė Eglė Aukškalnienė – licencijuota Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV trenerių, viena iš studijos „Vilkės namai“ įkūrėjų ir koncentruoto užsiėmimo „B- Fit“ sumanytojų.

Eglė Murėnienė

Nėščiųjų ir po gimdymo mankštą veda Eglė Murėnienė- kineziterapeutė, dviejų vaikučių mama. Eglė turi ilgametę patirtį dirbant kineziterapijos srityje, taip pat reabilitacijoje, ergoterapijoje. Šiuo metu Eglė intensyviai dalyvauja mokymuose, skirtuose grupinio užsiėmimo trenerių rengimui, todėl ilgametė kineziterapijos patirtis ir šiuolaikinis požiūris į grupinių užsiėmimų vedimą duoda maksimaliai kokybiškus užsiėmimus.

Karolina Brazdauskytė

Užsiėmimus veda kineziterapeutė Karolina Brazdauskytė
Profesionali kineziterapeutė, šiuo metu savo žinias gilinantii Lietuvos sveikatos mokslų universitete (nuo 2016 m.) sveikatinimo ir reabilitacijos studijų programoje, vaikų reabilitacijos sprecializacijoje (siekiama magistro laipsnio).

Ugnius Leimontas

Meditacijos mokytojas Ugnius Leimontas – meditacijos entuziastas ir praktikas, tinklaraščio ir meditacijos mokyklos „Meditacija paprastai“ autorius ir įkūrėjas. Ugnius jau kurį laiką intensyviai domisi vaikų meditacija, baigė specialią vaikų meditacijos programą Anglijoje. Meditacijos mokytojas jau kurį laiką veda meditacijos pamokas vaikų darželiuose, keletoje mokyklų bei Antakalnio jaunimo centre. Tai šiltas, empatiškas ir į vaikus kaip visiškai suaugusiems lygias asmenybes žiūrintis meditacijos mokytojas.

Aistė Margė

Užsiėmimus veda jogos mokytoja Aistė Margė (Marge Joga ) – žavi, besišypsanti, lengvutė jogos fėja, trijų vaikučių mama. Jogą Aistė atrado 2003-aisiais. Trijų neštumų ir gimdymų laikotarpiu joga buvo kiek primiršta kol prieš porą metų grįžo visu intensyvumu – šiuo metu Aistė jau antrus metus intensyviai mokosi Tarptautiniuose jogos mokytojų kursuose, žinių semiamasi iš stipriausių mokytojų. Būtent taip – atsakingai, su dideliu atsidavimu ir meile- Aistė veda būsimas mamas per jogos praktiką. Tai užsiėmimai ne tik kūnui, bet ir sielai išlaisvinti ir paglostyti.

Vilma Kraelskaitė

Vilma Kraelskaitė yra kūno ir judesio terapijos praktikė. Šiuo metu tęsia integruotos kūno ir judesio terapijos studijas Jungtinės Karalystės instituto Vilniaus programoje. Nuo 2011 m. veda užsiėmimus moterims, kurių pagrindinis tikslas – atkurti ryšį su savo kūnu, išmokti juo pasitikėti.

Šeimoje augina 3 sūnus. Vilma prisipažįsta: „Esu dėkinga savo vaikams už tai, kad nepailsdama turiu mokytis motinystės meno – kantrybės, įkvėpimo, atsidavimo, susitaikymo, ribų. Būtent ši patirtis išaugino mane darbui su besilaukiančiomis moterimis.“

Vilma taip pat yra gimdymo dula. Iš savo dulos darbo patirties ji pastebi, kad gyvybingas kūnas ir gebėjimas atsiduoti kūno pojūčiams yra itin svarbūs gimdyme. Tuo pačiu tikisi, kad besilaukiančios moterys po Bodymind užsiėmimų jausis labiau pasiruošę gimdymui ir motinystei kūnu, širdimi ir protu.

„Gyvybės augimo ir gimdymo slėpinys man yra vienas gražiausių. Labai branginu nėštumo laiką, per kurį moteris yra tokia pagauli – grožiui, įkvėpimui, o kartu patiems įvairiausiems jausmams. Tai unikali galimybė pasiruošti brandžiam perėjimui į naują – motinystės etapą.“

Jolita Gelūnaitė

Nuo pat vaikystės norėjau būti mokytoja arba medikė, tad užaugusi, tapau du viename – kineziterapeute. Manau, kad kineziterapeutas turi mokslininko protą, humanisto širdį ir menininko rankas. Visos vertybės, puoselėjamos šių profesijų, man labai artimos ir jas įžvelgiu savo darbe. Mėgstu analizuoti situaciją, skaityti mokslinius straipsnius, nuolat tobulintis, myliu žmones, bendravimą bei mėgaujuosi kažką kurdama. Mano darbas tai ne tik mokslai, patirtis, bet ir aistra, savirealizacija, dirbdama su žmonėmis, stebėdama dinamiką ir gaudama atgalinį ryšį, mokausi vėl ir vėl… Įgytos žinios, studijuojant (bakalauro studijos Vilniuje, magistro – Kaune), dalyvaujant įvairiuose tobulinimosi seminaruose ir sukaupta patirtimi, man padeda surasti tuos pratimus, tą užsiėmimo tempą ir gydymo programą, kurie padeda geriau pažinti savo kūną, lengviau bei efektyviau juo naudotis. Laisvalaikiu mėgaujuosi knygomis, teatru, kinu, aktyvia veikla (joga, bėgimas, pilates, riedučiai ir t.t.), kelionėmis, meditacija ir daugeliu kitų įdomių patirčių, šiuo atveju vadovaujuosi Horacijaus išmintimi: Carpe diem!