Renginiai

KAVA – narkotikas Nr. 2 – kaip jo išvengti?
Seminaras skirtas, norintiems sužinoti pagrindines priežastis, kodėl norime kavos, kokį poveikį daro organizmui, ką daryti, siekiant jos išvengti ir jaustis gerai.
21 dienos B-FIT DETOX programa
Kviečiame nuo balandžio 9 dienos prisijungti pavasario B-FIT DETOX kursą ir moterų pavasarinę programą. Tris savaites stebėsime save ir bandysime atrasti sau geriausius dalykus.
Kūrybiniai tyrinėjimai: pasimatymas su savimi
Kviečiame būsimas mamas jaukiai pabendrauti prie arbatos puodelio ir smagiai bei naudingai praleisti laiką. Jūsų lauks net dvi paskaitos ir vaikiškų prekių ženklų pop up'as.
Cukrus – “narkotikas” Nr. 1 – kaip jo išvengti?
Seminaras skirtas norintiems suprasti cukraus priklausomybės priežastis, trumpalaikį bei ilgalaikį poveikį paties organizmo sveikatai, veiksmingus ir patikrintus būdus atsikratyti noro valgyti saldžiai.
Konferencija “Sveika ir laiminga mama”
Pirmą kartą Lietuvoje rengiama konferencija sąmoningoms mamoms – „Sveika ir laiminga mama!“. Tai pasaulinės misijos dalis, kurios tikslas – pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus bei naujausias sveikatos metodikas padėsiančias sėkmingam šeimos planavimui, geresnių poros santykių kūrimui bei moters visavertei savirealizacijai!
Seminaras “Mano vaikai nesipyksta”
Ar dažnai tenka girdėti panašaus amžiaus vaikus auginančių šeimų frazę: "mano vaikai tikrai nesipyksta"? Ką tada pagalvojate ir kaip pasijaučiate? Pakalbėkime apie tai atvirai, pasidalinkime savo patirtimi ir išgirskime kitų istorijas bei profesionalo komentarą šia tema.