Renginiai

Meditacijos klinika: kliūčių šalinimas
Ypatingas susitikimas praktinis užsiėmimas su mokytoju Bodhi tiems, kurie galvoja, kad yra užstrigę, pasimetę ar nebežino kaip judėti toliau.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.
Vaikų emocinis sąmoningumas | Praktinis užsiėmimas tėvams
Jei mūsų vaikai nesugeba atpažinti, įvardinti, valdyti emocijų, jei pasireiškia uždarumas, padidintas dirglumas, panikos ar isterijos priepuoliai, labai tikėtina, kad priežasčių visų pirma reikia ieškoti savyje, o ne juose. Į savęs pažinimo kelionę ves dėmesingumo, meditacijos ir savityros mokytojas Bodhi - Ugnius Leimontas.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas.
Praktinis pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai
Kviečiame besilaukiančias į jau gerai žinomą jungtinį Bodymind užsiėmimą - praktinį pasiruošimą gimdymui.
Stebuklinga Pradžia: intelektinis ugdymas pirmaisiais metais
Seminaras subalansuotas besilaukiančioms šeimoms, arba šeimoms neseniai susilaukusioms mažylio. Po šio seminaro pasirengimą vaiko atėjimui planuosite visai kitaip.
Savęs Pažinimo Erdvė I Su Fausta Anulyte
Tai tęstiniai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, skirti visiems, kurie domisi kūrybine saviraiška bei gilesniu savęs pažinimu.
Sveikas vaikas I Seminarų ciklas tėvams
Tai susitikimai mažose grupėse (iki dešimties žmonių) su specialistais profesionalais, kurie atsakys į jums rūpimus klausimus apie jūsų vaikų sveikatą ir gerą savijautą. Skirtingos temos, skirtingi specialistai, skirtingi jums rūpimi klausimai, į kuriuos nerandate atsakymų.