Renginiai

Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.
Stebuklinga Pradžia: intelektinis ugdymas pirmaisiais metais
Seminaras subalansuotas besilaukiančioms šeimoms, arba šeimoms neseniai susilaukusioms mažylio. Po šio seminaro pasirengimą vaiko atėjimui planuosite visai kitaip.
Start’uolės moterys: susitikimas ir kontaktų popietė Vilniuje
Susitinkame Vilniuje START’uolių popietėje – vaišiname žiniomis, pažintimis, draugyste, įkvėpimu, geru laiku. Ir, žinoma, kava su skanumynu. Šį kartą priimame svečius savo erdvėje – studijoje “Vilkės namai”. Susitikimo metu kalbėsime apie PARTNERYSTĘ.
Savęs Pažinimo Erdvė I Su Fausta Anulyte
Tai tęstiniai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, skirti visiems, kurie domisi kūrybine saviraiška bei gilesniu savęs pažinimu. Užsiėmimai vyks kas antrą penktadienio vakarą.
fotografija stovykla moterims
Atradimai | Savaitgalis moterims
Unikalus ir pirmą kartą organizuojamas savaitgalis moterims – pilnas pažinimo ir atradimų, judesio, mados ir meno. Poilsiu, grožiu, kūryba ir laisve alsuojantis laikas ir erdvė – fotosesinis saviugdos ir savęs pažinimo savaitgalis miško globoje.
Rami tėvystė I Kas svarbiausia tampant tėvais
Seminaras su psichologe Ieva Šuipe kūdikio laukiantiems ir neseniai susilaukusiems.
Paskaita vaikams su fotografe “Visi skirtingi – Visi gražūs”
Paskaita su daug žinių, įspūdžių, vaizdo, garso ir juoko. Palydėk savo vaiką į kitokį pažinimą.
Kūrybinės dirbtuvės “Kalbantys rūbai”
Šiame seminare-susitikime su Aymara dinamiškai ir interaktyviai, visiškai gerbdami tarpusavio ribas, aptarsime emocijas, vyriškos bei moteriškos energijų santykius ir įvairius seksualumo aspektus.
Vaikų mitybos ABC
Seminaras tėvams apie tai, kaip ugdyti ir puoselėti taisyklingus mitybos įpročius savo vaikams, klausyti jų poreikių ir gerbti vaikų mitybos norus- atskiriant juos nuo blogo įpročio.
Praktinis seminaras “Mano vaikai nesipyksta”
Psichologės Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems antrojo vaikučio.