Renginiai

Dovanos brangiausiems
Brangiausiems žmonėms (tame tarpe ir SAU) dovanokite džiaugsmą, sveikatą ir malonią patirtį. Siūlome Jums įsigyti dovanų kuponus mūsų užsiėmimams ir seminarams! Turime ir elektroninę versiją.
Tėvystės akademija – mokymai besilaukiantiems
Tėvystės akademija - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape.
Pozityvaus auklėjimo seminarų ciklas
Kviečiame Jus į 4 susitikimų ciklą, kurių metu apjungdami teoriją, praktinius patarimus bei užduotis ir aptarsime tris pagrindines pozityvaus auklėjimo temas.
Savęs Pažinimo Erdvė I Su Fausta Anulyte
Tai tęstiniai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, skirti visiems, kurie domisi kūrybine saviraiška bei gilesniu savęs pažinimu. Užsiėmimai vyks kas antrą savaitę.
Atradimai | Savaitgalis moterims Druskininkuose
Unikalus ir pirmą kartą organizuojamas savaitgalis moterims – pilnas pažinimo ir atradimų, judesio, mados ir meno. Poilsiu, grožiu, kūryba ir laisve alsuojantis laikas ir erdvė – fotosesinis saviugdos ir savęs pažinimo savaitgalis Tau.
Visą gruodį – Šventinė Jausmo Fotosesija
Ne tiek daug liko iki žiemos švenčių meto, todėl kviečiame gražius dalykus planuotis iš anksto - JAU DABAR rezervuoti laiką ir valandėlę skirti šventinei JAUSMO FOTOSESIJAI mūsų studijoje.
Praktinis seminaras „Mano vaikai nesipyksta“
Psichologės Ievos Šuipės paskaita - situacijų analizės praktikumas, skirtas tėvams, laukiantiems ar sulaukusiems antrojo vaikučio.