Kūno tobulinimo treniruotė

Kūno tobulinimo treniruotė – moterims, norinčioms pasirūpinti visą laiką “dirbančiais” raumenukais, kurie lemia ne tik gražios laikysenos, geros savijautos, bet ir išoriškai matomo grožio pasikeitimus. Akivaizdu, kad ji būtina kiekvienai moteriai. Užsiėmimo metu taikomi pratimai atsižvelgiant į problemines vietas bei asmeninius tikslus.

Treniruotes veda kineziterapeutė Jolita Gelūnaitė, kuri užsiėmimų metu taip pat pateikia daug teorinės ir praktinės informacijos, akcentuojama dubens dugno raumenų svarba, taisyklinga kūno judesių, kvėpavimo dinamika.

Treneris

Jolita Gelūnaitė
Nuo pat vaikystės norėjau būti mokytoja arba medikė, tad užaugusi, tapau du viename – kineziterapeute. Manau, kad kineziterapeutas turi mokslininko protą, humanisto širdį ir menininko rankas. Visos vertybės, puoselėjamos šių profesijų, man labai artimos ir jas įžvelgiu savo darbe. Mėgstu analizuoti situaciją, skaityti mokslinius straipsnius, nuolat tobulintis, myliu žmones, bendravimą bei mėgaujuosi kažką kurdama. Mano darbas tai ne tik mokslai, patirtis, bet ir aistra, savirealizacija, dirbdama su žmonėmis, stebėdama dinamiką ir gaudama atgalinį ryšį, mokausi vėl ir vėl... Įgytos žinios, studijuojant (bakalauro studijos Vilniuje, magistro – Kaune), dalyvaujant įvairiuose tobulinimosi seminaruose ir sukaupta patirtimi, man padeda surasti tuos pratimus, tą užsiėmimo tempą ir gydymo programą, kurie padeda geriau pažinti savo kūną, lengviau bei efektyviau juo naudotis. Laisvalaikiu mėgaujuosi knygomis, teatru, kinu, aktyvia veikla (joga, bėgimas, pilates, riedučiai ir t.t.), kelionėmis, meditacija ir daugeliu kitų įdomių patirčių, šiuo atveju vadovaujuosi Horacijaus išmintimi: Carpe diem!