Abonementas galioja ir kitoms nėščiųjų treniruotėms.

Jogos sesijos besilaukiančioms. Vidutinio intensyvumo užsiėmimai, kuriuose daug dėmesio teikiama vientisumui, tekėjimui ir lengvumui, taip pat meditacijai, bendrumo tarp moterų sukūrimui.

Prieš pradedant lankyti jogos praktikas rekomenduojame pasitarti su nėštumo metu moters sveikatą prižiūrinčiu gydytoju. Lankyti jogos užsiėmimus galima nepriklausomai nuo iki nėštumo turėto fizinio pasirengimo.

Nėštumo savaitė, kada pradėti, nėra akcentuojama, svarbu jūsų savijauta, gydytojų ekomendacija ir bendras nusiteikimas.

Gabija Jonaitė – jogos mokytoja, padedanti būsimoms mamoms susikurti pozityvią nėštumo ir gimdymo patirtį pasitelkiant jogos, Hypnobirthing bei ThetaHealing metodus. Laiminga moteris, žmona, mama.

– Kuo ypatinga/specifiška?

Šios praktikos tinkamos net jei anksčiau niekada neteko lankyti jogos. Asanos (jogos pozos) atliekamos palengva, įsiklausant į save, stebint savo kūną vidiniu žvilgsniu. Jogos užsiėmimų metu visuomet kviečiama stebėti savo kvėpavimą ir savo kūno pojūčius, taip lavinama savistaba ir pasitikėjimas savo pačios kūno siunčiamais signalais. Užsiėmimų metu naudojami ne tik klasikinės Hathos jogos, bet ir Kundalini jogos elementai, padedantys įeiti į lengvą meditatyvinę būseną taip pasiekiant gilesnį kūno ir minčių atsipalaidavimą. Visi pratimai yra pritaikyti nėščiosioms, tačiau gali būti atliekami ir nesilaukiant. Nemažai dėmesio skiriama tempimams, dubens atvėrimui, dubens, kojų raumenų, dalyvaujančių gimdymo procese, stiprinimui.

– Kokia nauda?

Jogą nėštumo metu atliekančios moterys džiaugiasi ne tik pozityvia nuotaika ir gera energija, užplūdusia ramybe ir atsipalaidavimą, bet taip pat sustiprėjusiu, pratemptu kūnu, sumažėjusiais nugaros skausmais ir išmoktomis kvėpavimo technikomis, pritaikomomis sąrėmių metu. Atliekant jogą nėštumo metu, kaip ir bet kokią kitą aktyvią veiklą, judinama limfa organizme ir taip užkertama galimybė bet kokiems galūnių tinimo požymiams. Jogos metu naudojamos afirmacijos stiprina pasitikėjimą ir vidinį žinojimą, jog kaip moteris esu sutverta gimdyti ir auginti savo kūdikį.

☯️Joga gerina miego kokybę, padeda lengviau užmigti.
🦋Sumažina stresą ir nerimą.
🌈Didina lankstumą, ištvermę ir stiprina raumenis dalyvaujančius gimdymo procese.
🌼Palengvina ir net visai sumažina galvos bei apatinės nugaros dalies skausmus.
💚Sumažina priešlaikinio gimdymo riziką.
☀️Joga tiesiog leidžia jums atsipalaiduoti ir nusišypsot

-Kokia užsiėmimo eiga?

– Joga pradedama trumpu kiekvienos dalyvės prisistatymu, kas padeda pajusti didesnį bendrumą ir ryšį su kitomis moterimis.
– Jogai nusiteikiama švelnia meditacija ir susikoncentravimu į čia ir dabar.
– Atliekami jogos pratimai, kurie yra pritaikomi atsižvelgiant į prieš tai išsakytus moterų pageidavimus, įų fizinį pasirengimą, bei nėštumo savaitę.
– Į jogos rutiną būna įtraukiamas ir meditatyvus šokis.
– Jogos pratimai užbaigiami Kundalini jogos užlaikymo pratimais ištvėrmei, stiprinančiais ne tik kūną, bet ir charakterį.
– Pabaigoje skiriama laiko kvėpavimo pratimams ir meditacijai.

Krepšelis0
Krepšelyje produktų nėra
Tęsti apsipirkimą