Bodymind užsiėmimų ciklas (I): Gimdymo pozos

Sausio 17 d. 12:00 - 14:00

BODYMIND užsiėmimų ciklas besilaukiančioms,kurį sudaro keturi nuostabūs užsiėmimai.

Šie užsiėmimai skirti praktiniam pasiruošimui gimdymui.

Kad savo kūne atrastume patogiausią būdą judėti, rymoti, kvėpuoti. Kiekvienai jis gali būti unikalus. BODYMIND užsiėmimų ciklą sudaro keturi susitikimai.

Išgirsime šiek tiek teorijos apie dubens kaulus, jų judėjimą ir vaikelio kelią link gimimo (1 užsiėmimas), kvėpavimo ypatumus bei būdus atskirais gimdymo etapais (2 užsiėmimas). Ir viską išmėginsime praktiškai, kad žinios iš tiesų “taptų kūnu”. 3 užsiėmime darysime meditacijas, kurios padės pažvelgti į savo pasąmoninę gimdymo viziją bei atsiverti jausmams. Ir 4 paskutinis užsiėmimas – pokalbis “Gimdymo lūkesčiai ir realybė”, kuriame dalinsimės patirtimi ir apžvelgsime gimdymo planą.

Geriausiai lankyti visą ciklą, bet galima dalyvauti ir atskiruose užsiėmimuose. Užsiėmimus veda mokytoja Vilma Kraelskaitė (plačiau apie mokytoją/vedančiąją- www.pilnagyvybes.lt).
*Apsirenkite laisva, judesių nevaržančia apranga.

Būtina registracija (paspaudžiant ant norimos datos užsiėmimo):
http://vilkesnamai.lt/registracija/

Dėl papildomos informacijos:
info@vilkesnamai.lt

Laikas: 12:00-14:00val.
Kaina: Ciklo kaina mokant iškart – 70 Eur. Vieno užsiėmimo kaina – 20 Eur. Registruojantis mokėjimo duomenys bus persiųsti jums el. paštu.
Vieta: Studija “Vilkės namai”, Verkių 29 g. Vilnius, Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa (Outlet Park, Laisvalaikio terasa, 2 a.)

DĖMESIO: atsižvelgiant į tai, kad tai seminaro tipo užsiėmimai-nemokami pakvietimai negalioja. Taip pat dalyvavimas patvirtinamas atlikus apmokėjimą, kadangi vietų skaičius ribotas, o užsiėmimų metų stengiamasi dalintis asmeniniu dėmesiu kiekvienai būsimai mamai.

Iki malonaus.

REGISTRACIJA

Turit klausimu? Skambinkit tel. 867082111, tel. 867907000
arba rašykite info@vilkesnamai.lt

Likusios vietos:
Kaina:
Data:

Užsiemimas pilnas, vietų nėra.

Užsiemimas jau buvo.

Privalote užpildyti visus laukus

Džiaugiamės, kad nusprendėte atvykti pas mus į studiją.
Kad registracija būtų patvirtinta prašome atlikti apmokėjimą į nurodytą saskaitą:
MB Vilkės Namai
Sąskaita: LT303500010002423135,
Įmonės kodas: 304422977
Paskirtis: Bodymind užsiėmimų ciklas (I): Gimdymo pozos
Kaina:
Atšaukti registraciją į užsiėmimą galite likus ne mažiau nei 5 val. iki užsiėmimo pradžios parašę el.laišką registracija@vilkesnamai.lt arba skambinkite tel.8 670 82111. Rezervaciją į rytinius užsiėmimus galima atšaukti tik iš vakaro iki 21.00 val. Šios sąlygos negalioja renginiams.
Visa ši inormacija yra išsiųsta Jums el. paštu.
Iki malonaus!Papildoma informacija