Body Control Pilates

Body Control Pilates™ – tai Londone esanti mokykla, kuri glaudžiai bendradarbiauja su žinomiausiais šių dienų mokslininkais žmogaus anatomijos, kineziterapijos, sporto mokslo srityse.
 
Lėti, taisyklingai atliekami, tolygaus tempo judesiai – geras būdas „pasakyti“ kūnui, kad vėl judėti nėra blogai. Body Control Pilates™ sistema nėra tik pratimų rinkinys, tai naujas požiūris į kūną su tikslu iš naujo išmokti kaip teisingai judėti. Visi pratimai paruošti žengiant koja kojon su paskutiniais moksliniais tyrimais anatomijos, reabilitacijos ir kitose susijusiose srityse. Darydami pratimus, sustiprinsite savo giliuosius (stabilizuojančius) raumenis, pagerinsite laikyseną ir pagilinsite supratimą apie tai, kaip jūs judate. Tai padės sumažinti esamas problemas ir išvengti būsimų.
 
Body Control Pilates™ instruktoriaus mokymai trunka visą gyvenimą, o kad taptum mokytoju greta kitų egzaminų ir užduočių bei atliekamos praktikos turi išlaikyti ir anatomijos egzaminą. Prieš pradėdamas dirbti, mokytojas pasirašo etikos kodeksą, kurio esmė, – žmogaus, atliekančio pratimus, saugumas.

Treneris

Giedrė Stankevičiūtė
Treniruotes veda sertifikuota Body Control Pilates™ instruktorė Giedrė Stankevičiūtė.